אחרי תמיכת בנט: זה ההסכם של חגית משה עם אלקין

אחרי שהשר בנט הודיע על תמיכה בזאב אלקין, נחשפים בסרוגים פרטי ההסכם שנחתמו עם יו"ר רשימת המפלגה בעיר, חגית משה. לפיו, באם ייבחר אלקין לראשות העיר- היא תמונה לסגניתו

אחרי תמיכת בנט: זה ההסכם של חגית משה עם אלקין
  (צילום: חיים גולדברג/ סרוגים)

אחרי שיו"ר הבית היהודי, השר נפתלי בנט הודיע על תמיכה בשר זאב אלקין, נחשפים בסרוגים פרטי ההסכם שנחתמו עם יו"ר הרשימה בעיר, חגית משה. לפיו, באם ייבחר אלקין לראשות העיר- היא תמונה לסגניתו, תפקיד בו כיהנה בחמש השנים האחרונות בעירייה, בראשות ניר ברקת.

משה חתמה על הסכם עם אלקין בו הסיעה בראשותה צפויה להיות חברה בקואליציה שיקים, זאת כמובן במידה ותקבל מינימום מנדט אחד.

עוד הוחלט על תוספת בתי כנסת לשכונות ברחבי העיר ירושלים בכלל, ובשכונת חומת שמואל (הר חומה) בפרט. כמו כן הוסכם על שימור ופיתוח בית הרב קוק וחיזוק תנועות הנוער בבירה. בנוסף יקודם ויועמק הטיפול בחינוך המיוחד וצמי"ד. ההסכם הוא כאמור המשך ישיר להודעתו של יו"ר הבית היהודי, נפתלי בנט, על תמיכתו בזאב אלקין לראשות העיר.

משה ואלקין חותמים

משה אמרה לסרוגים, כי לצד תמיכה בזאב אלקין, שהוא לדבריה "האיש הנכון להוביל את ירושלים", היא הוסיפה כי "משימתה העליונה של הציונות הדתית בירושלים היא חיזוק כוחה במועצת העיר".

על ההסכם אמרה: "מדובר בהישג גדול לציונות הדתית בירושלים. ככל שיהיו יותר ויותר פתקי טב בקלפי למועצת העיר, נוכל להבטיח שירושלים תהיה ציונית יותר ובירת כלל עם ישראל ולא בירה סקטוריאלית".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
5 תגובות - 5 דיונים מיין לפי
1
חבל שלא זו הדרך שבחר הבית היהודי בערים אחרות
יוסי | 20-09-2018 18:05
למרבה הצער בערים אחרות כדוגמת רמת גן, בחרה המפלגה בגלל שאיפות פוליטיות של איש אחד, לא להציג כלל רשימה של הבית היהודי כדי לא להפריע לו בהתמודדות לראשות העיר במסגרת סיעה עצמאית. כתוצאה מכך לא תהיה לבית היהודי לראשונה מאז קום העיר נציגות במועצת העיר. את הנזק שייגרם לציבור הדתי לאומי בעיר, ייקח הרבה מאוד שנים לתקן. חבל שהאינטרס האישי גובר על האינטרס הציבורי. וחבל עוד יותר שהשרים בנט ושקד המייצגים את הציבור הזה בכנסת, נתנו יד לעיוות זה.
2
ישר כח. נציבע טב ואלקין
יאיר טובינה | 20-09-2018 19:37
ההסכם הטוב ביותר לירושלים חגית איתך לדרך
3
תתמקדי בביטול האירווזיון
הצעה חברית | 20-09-2018 21:18
ניהול עיר גדוך עלייך
4
חגית משה זה פותח מחדש את השיקול
מישהו | 20-09-2018 21:57
עד עכשיו חשבתי לבחור באלקין אבל עכשיו שחגית משה הצטרפה יש סיכוי טוב שאחפש משהו אחר
5
ראשי ערים
עמי | 21-09-2018 15:39
אני לא מבין כולם רוצים להיות ראשי ערים במיוחד עורכי דין שלמדו. כל כך הרבה