בנט הודיע: "אתמוך באלקין לראשות עיריית ירושלים"

יו״ר הבית היהודי, השר נפתלי בנט, הודיע על תמיכת המפלגה בשר זאב אלקין לראשות עיריית ירושלים. לטענתו, "״אלקין הוא איש ימין מהמחנה הלאומי והמועמד הטוב ביותר״

בנט הודיע: "אתמוך באלקין לראשות עיריית ירושלים"
  (צילום: פלאש 90)

שר החינוך ויו״ר הבית היהודי, נפתלי בנט, הודיע היום (חמישי) על תמיכת המפלגה בשר זאב אלקין לראשות עיריית ירושלים. לסיכום הייתה שותפה סגנית ראש העיר, חגית משה, אשר עומדת בראשות רשימת ׳הבית היהודי – האיחוד לאומי׳ למועצת העיר ירושלים.

בנט כינה את אלקין "ידידו", והסביר כי הוא הבחירה הנכונה לציבור הירושלמי. "איש לאומי בעל תפיסת עולם ימנית מובהקת, אשר פעל רבות למען עם ישראל ומדינת ישראל לאורך שנותיו הרבות בזירה הציבורית". עוד אמר כי ככשר לענייני ירושלים ומורשת פעל השר אלקין רבות לקידום מעמדה של עיר הבירה, ואני משוכנע כי ניסיונו הרב ישמש לו לעזר בהובלת העיר בשנים הקרובות״.

לדבריו, ״אלקין הוא איש ימין אידיאולוגי אשר מאמין בשלמות הארץ ומחזיק בערכים זהים לאלו של הציונות הדתית, אשר חבריה מהווים ציבור רחב ומשמעותי בעיר ירושלים".

אלקין הוא מועמד טבעי להביע בו את תמיכת הבית היהודי, זאת לצד תמיכה מוחלטת של המפלגה ברשימת ה'בית היהודי' בראשות חגית משה בעיר. "אין לי ספק שדווקא זאב, כמי שמבין את המורכבויות והאתגרים עמם מתמודדת העיר בשנים האחרונות, יידע להצעיד את ירושלים קדימה בהצלחה גם בעתיד. הבית היהודי מתייצבת לימינו ותפעל להצלחתו״", סיכם השר.

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו