אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

נתניהו ובנט בביקור ניחומים: "חיים בזכות גיבורים כארי"

שעתיים לפני לווייתו של ארי פולד הי"ד, הגיעו הערב (ראשון) ראש הממשלה, השר בנט ויו"ר הכנסת לביקור תנחומים אצל משפחתו: "אנו חיים בזכות גיבורים כמו ארי. נזכור אותו תמיד"

נתניהו ובנט בביקור ניחומים: "חיים בזכות גיבורים כארי"

שעתיים לפני לווייתו של ארי פולד הי"ד, הגיעו הערב (ראשון) ראש הממשלה נתניהו יחד עם שר החינוך ויו״ר הבית היהודי נפתלי בנט ויו"ר הכנסת יולי אדלשטיין לביקור תנחומים אצל הוריו ומשפחתו של הנרצח בפיגוע בצומת גוש עציון.

נתניהו סיפר בחשבון הטוויטר שלו כי פגש את "הוריו ואחיו המופלאים של גיבור ישראל הנפלא ארי פולד ז״ל". והוסיף: "חיבקתי אותם בשם כל עם ישראל בעת יגונם הנורא. אנו חיים בזכות גיבורים כמו ארי. נזכור אותו תמיד".

גיבור ישראל במותו הציל אחרים

בנט שוחח עם משפחתו של ארי פולד ז״ל ושמע מהם על עלייתם לארץ ישראל, על סיפורה של המשפחה ששרדה את השואה ועל חייו של ארי, ״גיבור ישראל שבמותו הציל אחרים״ כך אמר בנט.

גיסתו סופדת לארי פולד הי"ד

בשיחתם שמע בנט מההורים, יונה ומרי פולד, על פועלו של ארי ז״ל בתחום ההסברה, על גיוס הכספים למען מדינת ישראל, על לחימתו במלחמת לבנון השנייה ועל עלייתו לישראל כחייל בודד. ״הוא עשה כל כך הרבה דברים במקביל, אנחנו מקבלים סיפורים עליו ממדינות בכל העולם. הוא היה מלא תשוקה לישראל. האהבה לארץ באה מעומק הלב״.

הוריו של פולד סיפרו על בנם כי ״היו לו כח על אנושי, הוא עשה דברים שלא ייאמנו. אנחנו לראשונה מרגישים את מחיר החיים בישראל. אבל אנחנו מבינים שחייבים להמשיך״.

בנט אמר למשפחה ״הכאב נורא, אין דרך להכיל את האסון. נקודת האור היחידה היא שארי לא הלך כצאן לטבח, הוא הציל גם אחרים. נלחם עד הרגע האחרון. מעולם לא ראיתי דבר כמו מה שראינו היום״. עוד הוסיף בנט ואמר למשפחה ״יש לכם דוד, אח ובן גיבור. חי כגיבור ומצא את מותו כגיבור. וכמה כוחות יש במשפחה הנפלאה שלכם, תמצית הציונות. יהיה זכרו ברוך״.

תיעוד הפיגוע (צילום: שיתוף אנשי הדממה)

 

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
יהודי נשחט
יושיהו הרנטגן המפליץ | 17-09-2018 2:05
בעברו היה לוחם ואיש אבטחה מעולה. לא לאפשר לערבים להכנס לתחום שגרים שם יהודים. אין ערבים אין פיגועים