הכנה למלחמת אחים? הצצה לפרק 2 'אוטונומיות'• צפו

איך אפשר לוותר על ילדה? הסדרה החדשה מבית יוצרי שטיסל ממשיכה להתפתח. הגילוי המפתיע מוביל את המשפחות אל בית המשפט, שם עומדים בפני דילמה בין צדק ומוסר למלחמת אחים שעלולה להתפרץ - צפו בהצצה לפרק השני של אוטונומיות

הערב (ה') בHOT3 ישודר הפרק השני של הסדרה החדשה "אוטונומיות", מבית יוצרי שטיסל. הסדרה תהיה סדרת הדיסטופיה הראשונה בישראל, שתציג את שנת 2019 בה ישראל קרועה ומפולגת בין מדינת ישראל החילונית שבירתה תל-אביב לבין האוטונומיה החרדית בירושלים שמתנהלת לפי חוקי ההלכה.

כפי שפרסמנו בסדרה מככבים לא מעט שמות מסקרנים, בהם: שולי רנד, רותם סלע, אסי כהן, דב נבון, טלי שרון, דאנה איבגי, יעקב זדה דניאל(פאודה) ועוד.

השחקן הראשי בְּרוֹידֶא- אותו יגלם אסי כהן מציג את סיפור חייו של מאכער חרדי העובד כקברן ומבריח שלל דברים אסורים בין האוטונומיה החרדית למדינה החילונית בוואן של החבר׳ה קדישא. חייו משתנים כשהוא מקבל הצעת עבודה שאסור לו לסרב לה: לחטוף ילדה קטנה עליה מתנהל מאבק משפחתי מסוג "משפט שלמה" משודרג בין משפחה חילונית לחרדית.

אוטונומיות הערב (ה') 22:15 ב HOT3

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
5 תגובות - 5 דיונים מיין לפי
1
סירטון
אבי | 14-09-2018 10:12
הציונות החילונית הקימה מדינה ליהודים"ישראלים שנהפכת למדינה הזויה חשוכה משיחית בגסות הציונות הדתית משיחית בסוף נאבד גם את הבית הזה כמו שבזכותם של קנאים פנאטיים כמוהם איבדנו את הבית הראשון והשני!!!!
2
סדרה אנטי חרדית
י | 15-09-2018 20:39
חבל
3
סדרה שמבזה מנאצת ומעלילה עלילת דם
דוד | 16-09-2018 8:57
חובה אבל חובה! להפסיק את השידור שלה. וכל תחנה שמשדרת גם אם זו פרטית באישור, משתמשת במשאבי ציבור . חייבים להחזיר את הצנזורה כדי לשמור שלא ידברו סרה בערכי עם ישראל
4
חבל מאוד שמשתמשים בקולנוע להרבות שנאת חינם
דרומית | 16-09-2018 22:13
מהפרק הראשון וממה שצפוי זו סידרה שמרבה שינאת חינם, יש בה אלמנטים אנטישמיים בדרך הצגת החרדים וחבל שאלו הם פירותיהם של בני הציבור הדתי ( היוצרים).
5
סדרות מטופשות ולא מזיקות הכשירו את ההתנתקות
אריה | 30-09-2018 15:45
הדברים הללו עזרו להציג את הדתיים באור מסויים ולפגוע בהם לאחר מכן