אירוויזיון בתל אביב: צפו והיזכרו בבלוף של מירי רגב

אחרי ההכרזה כי אירוויזיון 2019 יתקיים בתל אביב נזכרנו באיום הסרק, שלא לומר הבלוף, של שרת התרבות מירי רגב, שאיימה כי אם התחרות לא תתקיים בירושלים - היא לא תתקיים בכלל בישראל. צפו

אירוויזיון בתל אביב: צפו והיזכרו בבלוף של מירי רגב
  (צילום: סרוגים)

אחרי ההכרזה כי אירוויזיון 2019 יתקיים בתל אביב נזכרנו באיום הסרק, שלא לומר הבלוף, של שרת התרבות מירי רגב, שאיימה כי אם התחרות לא תתקיים בירושלים – היא לא תתקיים בכלל בישראל.

יממה לאחר הזכייה, בישיבת ממשלה מיוחדת לכבוד יום ירושלים, התראייינה רגב לסרוגים ואמרה: "נטע הביאה כבוד גדול למדינת ישראל עם השיר שלה. בעז"ה שנה הבאה בירושלים. עוד היום נתחיל להתארגן עם כל המשמעויות התקציביות של אירוח האירוויזיון. שלוש פעמים סירבה ישראל או בעצם דחתה את ההצעה לארח את האירוויזיון כאן בירושלים".

רגב ביקרה את מנהלי האירוויזיון שלא פנו בשלב הנקודות למגישה ב'ירושלים', אלא ציינו רק את המילה 'ישראל', בעוד שאר השופטים במדינות אירופה נקראו על שם עיר בירתם.  "נשלח היום מכתב למארגני האירוויזיון ונגיד להם שלמדינת ישראל יש בירה אחת שקוראים לה ירושלים".

האירווזיון יתקיים בירושלים או לא יתקיים

האירוויזיון יהיה רק בירושלים

יש אמירות שאולי האירוויזיון כן יהיה בתל אביב ולא בירושלים, את יכולה לצאת כנגד האמירות האלו?

"האירוויזיון אם יהיה בארץ, יהיה רק בירושלים. אני אעמוד על זה באופן חד וברור. יש למדינת ישראל  בירה- ירושלים, והיא מעבירה את המסר. אם הם לא רוצים להתארח במקום שאנחנו כמדינה מארחת רוצים אותה- אז שלא יתארחו בישראל. אנחנו רוצים לארח אותם במלוא הכבוד, הגאווה והשמחה כפי שכל מדינה מחליטה איפה יהיה האירוויזיון, ככה גם אנחנו נחליט".

היום: מאחלת הצלחה לתאגיד השידור

היום נשמעה רגב הרבה יותר מרוככת: "כפי שאמרתי בתחילת הדרך, חשבתי שנכון שירושלים בירת ישראל תארח את האירוויזיון. מרגע שהתקבלה ההחלטה על אירוח האירוויזיון בתל אביב, אין לי ספק שמדינת ישראל והעיר תל אביב יארחו את האירוויזיון בצורה הטובה והמכובדת ביותר. מאחלת הצלחה לתאגיד השידור שאמון על ההפקה ומאחלת כמובן הצלחה גם לביצוע הישראלי שייצג אותנו בתחרות".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
18 תגובות - 13 דיונים מיין לפי
1
לא צריך להתקיים בכלל בשום מקום וגם לא בשבת
דוד | 13-09-2018 13:47
להיאבק עכשיו לביטול המופע הטמא הזה
השבת זועקת ודורשת את קדושתה בכל ממקום
דוד | 14-09-2018 7:16
ולא רק בירושלים. ואם גם לא בשבת,הענווה והצניעות ומורשת עם ישראל דורשים את טוהרם. ולכן: הציבור שלנו צריך להיאבק לבטל את המופע הלא ראוי לרוח עםם ישראל בארץ ישראל ואפילו גם אם לא יהיה בשבת.לא איכפת אם כבר הושקע כסף. האם זה שווה שלו יהודי אחד ירא שמים יכשל חלילה? או בת ישראל תתפתה? אחפה הציבור שלנו? להתחיל להיאבק לבטל את הארוע לאלתר ללא כל תנאי
חכם מאוד, בוא נפסיד
בקי | 13-09-2018 14:58
הרבה כסף ועבודה לאלפי ישראלים. מהמם אתה.
צודק לחלוטין
אחד העם | 13-09-2018 14:12
המגיב הקודם צודק. חילול שבת בכל מקום אסור
2
אין על מירי מדהימה
רחל. | 13-09-2018 13:59
אין מירי אלופה ומדהימה
מירי
מירי | 13-09-2018 15:11
עופי לנו מהעיניים כסילה בורה. אפילו לדבר עברית את לא יודעת.
3
ומה עם הבלוף שכתבה על היד "עמונה לא תפונה"???
רועי | 13-09-2018 14:10
כתבה עם טוש על היד כמו ילדה מפגרת בכיתה ה', וצילמה בזמן שהצביעה. זה לא עזר יותר מדי...
4
למה לא בחברון?
אם כבר | 13-09-2018 14:29
רק תל אביב זאת אופציה? מה עם סוסיא? צריך לחשוב מחוץ לקופסא. זאת הזדמנות לפיתוח והרחבה!!
5
אירוויזיון,תל אביב
נתן טל | 13-09-2018 14:32
מירי גרב ,תקני כרטיס לרכבת...
6
קשקשנית זו המילה שמתאימה לה
יוסי | 13-09-2018 14:50
מזכירה לרגע את אביגדור ליברמן יודעים לקשקש יותר ממעשים .
7
מירי אוהב לחרטט בלי שיש לה ממש מושג.
בקי | 13-09-2018 14:56
מאיפה להתחיל? הסיבה שלא פנו ל ירושלים זה כי כבר אין שם שידור ציבורי! רשות השידור ששידרה מירושלים כבר לא קיימת הודות לך ולחבר מרעייך המקסימים ששלחו מאות עובדים ללשכת אבטלה. אני ממש סקרנית לדעת מתי ישראל/דחתה/סירבה/ לקיים את התחרות בירושלים שלוש פעמים, כאשר זכינו שלוש פעמים ואירחנו פעמיים בריושלים (ב79' אחרי ניצחון כפול ויתרנו עקב בעיות תקציב נטו) מירי רגב וכחלון היו בטוחים שברגע שזכינו האירוויזיון שייך לאבא שלנו אז נוכל פשוט להפיק אותו ולהחליט מה יהיה בו.לא היה להם צורך לחקור מעט על התחרות הזו ולהבין שמדינה מארחת כשמה כן היא, מארחת, לא מפיקה ובטח שלא מתערבת בתחרות. לא רוצים? אין בעיה, מלא מדינות כן רוצות, יאללה בואו תפסידו כסף.
8
רק חמור לא משנה דעתו.
יפה יוסף | 13-09-2018 15:00
ירושלים היתה במרכז העניינים בגלל המלחמה עליה לכן בקשו לחזק את ירושלים היהודית ולקיים בה את האירוע הגדול. אבל במחשבה שניה ירושלים היא עיר הקודש וזה לא המקום לחילול כל שהוא.
9
עדיף להעביר את האורוויזיון לאירן
דוד כהן | 13-09-2018 15:20
גם חבל על הכסף וגם חבל הפקקים שיהיו שגם ככה העיר פקוקה אגב האורוויזיון יכולים להכנס חארץ כל מיני גורמים עוינים לישראל שהנזק שיעשו לא שווה את האורוויזיון מה הוא נותן שהוא בארץ ? אולי נתן אותו מתנה לאירן שהם יעשו אוורויזיון במקום שיעשרו אורניום
אירוויזיון
מאיר | 15-09-2018 2:29
אוליי תעבור אתה לאיראן , חשוך
10
מיריבלוף ישראבלוף
ד | 13-09-2018 15:46
האישה פשוט רודפת פרסום סדרתית, היא תגיד מה שצריך בשביל לקבל תשומת לב, ותישב במפלגה שמקבלת את רוב קולות הציבור. זה ידוע שהתלבטה בין הליכוד לעבודה טרם כניסתה לפוליטיקה. מתחנפת לנתניהו ואשתו ללא הפסקה. אם מישהו יכול לנקוב בהישג אמיתי שלה למען הציבור כפוליטיקאית -אשמח לשמוע
11
מירי רגב - שכל לא קונים בשוק
מיכאל | 13-09-2018 19:05
איך היא פירקה עד התפקיד הזה.
12
אחרי האיומים הריקים רגב משתדלת להיות עניינית?
חיים | 13-09-2018 21:30
כל מי שאינו לאומן שוטה, הבין מלכתחילה שתל אביב מתאימה לאירוע הרבה יותר מירושלים. אירוע זה הוא יום חגה של הקהילה הגאה, האירוע כרוך בחזרות שחייבות להיערך בסוף השבוע, האירוע הוא בסדר גודל לא מוכר בארץ - כזה שאין מקום הולם בירושלים שיכול להכיל אותו. כשחושבים על כל השיקולים האלו כלל אין שאלה איפה צריך לקיים את האירוויזיון. כל הקשקשת הפוליטית של מירי רגב ואיוב קרא היו עוולת חסרת שחר. זוכרים את רגב? אם האירוויזיון לא יהיה בירושלים הוא לא יערך בארץ כלל.. זוכרים? ככה זה רגב - מילים ריקות,רוח וצלצולים.
13
אירווויזיון בירושלים
לביא | 14-09-2018 15:20
אם היה מי שרצה , שהתחרות תתקיים בירושלים (ואני נמנה עליהם) , הרי שעליו להפנות אצבע מאשימה לרגב כפיים , שמשוכנעת, כנראה, שכל העולם חושב , מתנהל ומתלהם כמוה. אני לא חושב שאנחנו צריכים להביע טון מתנצל כשאנו דבקים בכך שירושלים היא בירתינו הנצחית. יחד עם זאת עם קצת חכמה ומבלי להרעיש עולמות היה אפשר להחליק אירוויזיון בירושלים בצורה שקטה ואלגנטית הרבה יותר - כזו , שאירופה היתה מעכלת בקלות (כפי שכבר קרה בעבר). אבל מירי העדיפה ללכת בדרכה הדעתנית וניסתה לתקוע אצבע בעין הבינלאומית בכלל ואירופה בפרט.....וכך בדרכה הוולגרית והלא מאד חכמה הצליחה להעביר את שווי המשקל מלכתחילה לטובת תל אביב. ואגב סוגיית השבת...אני חושב שהסטטוס קוו צריך להשמר בכל מקום בו תערך התחרות... ארחנו כבר אירווויזיונים בעבר...ועם קצת יצירתיות אפשר למצוא גם לסוגיה הזו פתרון( כמו למשל להציע את הקדמת התחרות לסוף חודש מרץ בשבוע שטרם המעבר לשעון קיץ- מה שכבר קרה בעבר, ועל ידי כך להקדים את יציאת השבת באופן משמעותי ,וגם לאפשר לאורחים האירופאים להנות ממזג אוויר נעים יותר מבחינתם)