איגוד השידור האירופי: "נרגשים לעבוד עם ישראל"

לאחר שנקבע סופית כי אירוויזיון 2019 ייערך בתל אביב, מנהל איחוד השידור האירופי יון אולה סאנד אמר כי הוא "נרגש לעבוד עם ישראל ולהביא את האירוויזיון לעיר חדשה". גם שר התקשורת בירך: "יאדירו את שמה של ישראל בעולם"

איגוד השידור האירופי: "נרגשים לעבוד עם ישראל"
  "נרגש לעבוד עם ישראל". מנהל איגוד השידור האירופי יון אולה סאנד (צילום: שאטרסטוק)

לאחר שנקבע סופית כי אירוויזיון 2019 ייערך בתל אביב, מנהל איגוד השידור האירופי יון אולה סאנד פרסם סרטון בו הביע את התרגשותו מהעבודה הצפויה להבאת האירוויזיון לישראל.

צפו בדבריו של מנהל איגוד השידור האירופי:

"אני רוצה להודות לכל הערים הישראליות שהגישו הצעות לאירוח אירוויזיון 2019, וכן לתאגיד השידור 'כאן' שביצע הערכה מקיפה ומקצועית של כל ההצעות שהוגשו כדי לעזור לאיחוד השידור האירופי לקבל את ההחלטה הסופית" אמר סאנד. "קיבלנו הצעות חזקות, אך בסופו של דבר החלטנו שלתל אביב יש את ההצעה הטובה ביורת לאירוח תכנית הבידור הגדולה בעולם".

"אנחנו נרגשים מאד לעבוד עם ישראל ולהביא את האירוויזיון לעיר חדשה, וכן נרגשים לעבוד עם 'כאן' והעיר תל אביב כדי להפוך את אירוויזיון 2019 לטובה ביותר אי פעם" הוסיף. "אני מקווה לראות את כולכן בתל אביב במאי הקרוב".

גם שר התקשורת איוב קרא שמח על ההחלטה שמאשרת סופית את קיומו של אירוויזיון 2019 בישראל. "אני מברך על החלטת איגוד השידור האירופאי EBU לקיים את האירוויזיון בתל אביב" אמר. "אני בטוח שהן העיר המארחת והן הגוף המשדר יעשו עבודה טובה ומקצועית, ויאדירו את שמה של ישראל בעולם. זוהי הזדמנות פז לארח בישראל עשרות אלפי תיירים ותחרות בינ"ל מושקעת – ולעשות זאת על הצד הטוב ביותר. בהצלחה!".

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו