מינוי חדש: יניב פוגל מונה למנהל בביה"ח וולפסון

יניב פוגל, סגן המנהל האדמיניסטרטיבי של בית החולים "אסף הרופא" ב-11 השנים האחרונות, מונה השבוע לתפקיד מנהל אדמיניסטרטיבי בביה"ח וולפסון. פוגל ציין כי "זה תפקיד עם אתגר גדול ושליחות רבה למען החולים"

מינוי חדש: יניב פוגל מונה למנהל בביה"ח וולפסון
  מנהל אדמיניסטרטיבי חדש. ביה"ח וולפסון (צילום: שאטרסטוק)

יניב פוגל, סגן המנהל האדמיניסטרטיבי של בית החולים "אסף הרופא" ב-11 השנים האחרונות, מונה השבוע לתפקיד של מנהל אדמיניסטרטיבי חדש של בית החולים וולפסון.

פוגל, תושב בית שמש נשוי ואב לארבעה, ידוע בזכות פועליו הרבים במקום העבודה הקודם שלו. בין היתר הוא אחראי למהפכת הדת והכשרות ב"אסף הרופא", שהנגישה את בית החולים לציבור הדתי, וגם לאחראי על הנגשת בית החולים לאנשים עם מוגבלויות. בתור סמנכ"ל ב"אסף הרופא" הוא היה אחראי על מערך התפעול והלוגיסטיקה של בית החולים, ופעל במשך שנים למען שיפור השירות לציבור בבית החולים.

המנהל החדש יניב פוגל (צילום: יח"צ)

פוגל הוא גם סא"ל במילואים בפיקוד העומק, וחבר דירקטוריון במכללה ללימודים אקדמאים באור יהודה. בעברו הוא שימש גם כיו"ר הנהגת ההורים של בית שמש, וזאת בתקופה הסוערת שעברה על מערכת החינוך בעיר. הוא היה אחראי על ניהול המשא ומתן עם הציבור החרדי, ולמרות הקשיים הרבים הצליח להגיע להסכמות חשובות שאפשרו תפקוד תקין של מערכת החינוך בעיר, ושל בית ספר "שפות ותרבויות" שעמד במוקד הסכסוך.

ליניב פוגל תואר שני במדיניות ציבורית, והוא בוגר תכנית מנהלים של האוניברסיטה העברית. "זה תפקיד עם אתגר גדול ושליחות רבה למען החולים, בני משפחתם ועם ישראל כולו" אמר בעקבות ההודעה על המינוי. "בעזרת ה' נעשה ונצליח".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו