שוטרים עצרו מתבצר לאחר שהיכה את אמו בראשה וגופה

אדם בשנות ה- 30 נעצר בחשד שתקף את אמו וגרם לה חבלות חמורות ולאחר מכן התבצר בדירתם. שוטרים שהוזעקו למקום, פרצו את הדירה ועצרו אותו לחקירה. בית המשפט האריך את מעצרו ב - 5 ימים

שוטרים עצרו מתבצר לאחר שהיכה את אמו בראשה וגופה
  (קרדיט: שאטרסטוק)

אדם בשנות ה- 30 נעצר בחשד שתקף את אמו וגרם לה חבלות חמורות ולאחר מכן התבצר בדירתם. שוטרים שהוזעקו למקום, פרצו את הדירה ועצרו אותו לחקירה.  בית המשפט האריך היום (רביעי) את מעצרו של החשוד ב – 5 ימים.

ביומו של השני של חג ראש השנה, הוזעקו שוטרים בשעות הבוקר לכתובת מגורים בעיר בית שמש, לאחר שהתקבל דיווח על אישה בסביבות גיל ה-50 שהותקפה בביתה על ידי בנה, ככל הנראה בעקבות וויכוח שהתגלע ביניהם.

היא הצליחה להימלט לבית השכנים כשהיא חבולה ומדממת בראשה ובגופה. צוות מד"א העניק לאישה טיפול רפואי ופינה אותה לבית החולים במצב קל – בינוני.

השוטרים שהגיעו למקום תוך זמן קצר, הבינו כי החשוד שמתבצר בביתו סירב לפתוח את דלת הבית. ביחד עם צוות כיבוי אש שהוזעק למקום, פרצו את דלת הדירה, והצוותים השתלטו על החשוד ועצרו אותו לחקירה בחשד לתקיפה הגורמת חבלה חמורה והכשלת שוטר בתפקיד.

מדוברות המשטרה נמסר: "משטרת ישראל פועלת ללא היסוס וככל שתידרש בכלים העומדים לרשותה להביא למעצרם של חשודים הפוגעים פיזית ונפשית באזרחים ואף בבני משפחתם, זאת על מנת לשמור על ביטחונו ושלומו של כל אדם".

משטרת ישראל רואה בחומרה עבירות תקיפה בכלל ותקיפות חמורות בפרט שלעיתים קרובות גורמות לחבלות קשות ונזקים בלתי הפיכים לקורבנות העבירה. לכן גם במקרה זה פעלו השוטרים בכל הכלים העומדים לרשותם לרבות פריצת דלת הדירה על מנת לשים את ידם על החשוד ולהביאו לחקירה ולבסוף לדין בגין מעשיו.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע