העם בחר: אלו מגישות החדשות האהובות בישראל

בפער צמוד עם מגישת החדשות יונית לוי, סיון רהב מאיר נבחרה כשאשת התקשורת האהובה ביותר בישראל בסקר מיוחד שנערך ב''ליידי גלובס''

כבוד: סיון רהב מאיר קיבלה תואר מכובד במיוחד
  (צילום: Yonatan Sindel/Flash90)

לכבוד סוף שנת תשע"ח, סקר מיוחד שנערך ב"ליידי גלובס" חושף מיהן נשות החדשות האהובות והמשפיעות ביותר בישראל.

הסקר האינטרנטי שנערך בחודש שעבר, בקרב מאות אנשים מכלל האוכלוסייה בישראל, בגילאי 18 ומעלה- מציג תוצאות מעניינות במיוחד המגיעות לאחר פיצול ערוץ 2 ועליית מהדורת חדשות ערוץ 20 לאוויר.

המגישה והמרצה סיון רהב מאיר היא אשת התקשורת והאהובה ביותר בישראל, אחרי מגישת החדשות יונית לוי שנבחרה במקום הראשון כמגישה האהובה ביותר בישראל.

על אף שזמן החשיפה של סיון על המסך קטן בהרבה, ביחס ליונית, היא מצליחה להיות אהובה במיוחד בישראל ומצליחה להתברג צמוד ללוי בפער של 2% בלבד. בעוד שבקרב המגזר היהודי, סיון ויונית זוכות לשיעורי תמיכה שווים של 18%. בעוד שבקרב המגזר הערבי, יונית זוכה לתמיכה רחבה יותר של – 25%, ואילו סיון חולקת את המקום השני עם מגישות ערוץ עשר, אילה חסון ותמר איש-שלום, עם 7%-8% כל אחת.

במקום הראשון- כאהובה והמשפיעה ביותר בישראל (צילום: Hadas Parush/Flash90)

גם בקטגוריית אשת החדשות המשפיעה ביותר בישראל, יונית לוי הגיעה למקום הראשון ברשימה עם 25%. כשאת המקום השני תופסת גם כן סיון רהב מאיר אותו חולקת יחד עם אילה חסון. את המקום השלישי בקרב המשפיעות תופסות אושרת קוטלר ורינה מצליח, עם 6% מקרב כלל הנשאלים.

על פי הנתונים שנחשפו ב'גלובס' רהב-מאיר ולוי אהודות יותר בקרב נשים, ולוי אהודה יותר בקרב צעירים עד גיל 29 ובעלי השכלה תיכונית ומטה, בעוד שסיון כצפוי זוכה לאהדה רבה יותר בקרב הקהל הדתי והמסורתי.

סוגרת את הרשימה (צילום: יחצ)

במקום השלישי בדירוג המגישות האהובות ביותר, נמצאת מגישת חדשות עשר- תמר איש-שלום, עם 11% אהדה, אחריה בפער גדול נמצאת אושרת קוטלר, מגישת מהדורת השבת של ערוץ עשר, עם 6%. את המקום החמישי תופסות איילה חסון וטלי מורנו מחדשות עשר ודנה ויס, מגישת חדשות סוף השבוע והפרשנית המדינית של חברת החדשות.

בתחתית הרשימה, נמצאת המגישה הוותיקה של חברת החדשות- רינה מצליח, שחולקת את מקומה עם דוריה למפל, מגישת מהדורת חדשות הלילה. את הרשימה סוגרת דנה סומברג, מגישת המהדורה המרכזית של ערוץ 20 שעלתה השנה לאוויר.

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
דנה סומברג
יפה יוסף | 13-09-2018 20:50
מגישה לא נעימה. מרחיקה את הצופים. לא זאת הדרך להעלות את הרייטינג של הערוץ.