נערים היכו במקל קשישים שהעירו להם על רעש

קשישים העירו במהלך סוף השבוע לצעירים על רעש בפארק שבקריית גת, והותקפו בתגובה בחבטות מקל על גופם. פעילות מחלק הנוער במשטרה הביאה לאיתורם של החשודים ולחקירתם. אתמול (ג') הוגש כתב אישום כנגד שניים מהם

נערים היכו במקל קשישים שהעירו להם על רעש
  הסימנים שהשיארו המכות בגופה של הקשישה (דוברות המשטרה)

קשישים העירו במהלך סוף השבוע לצעירים על רעש בפארק שבקריית גת, והותקפו בתגובה בחבטות מקל על גופם. פעילות מחלק הנוער במשטרה הביאה לאיתורם של החשודים ולחקירתם. אתמול (ג') הוגש כתב אישום כנגד שניים מהם על ידי חטיבת התביעות המשטרתית.

אתמול בתום חקירה של מחלק הנוער בתחנת המשטרה הוגש אישום כנגד שני קטינים (16 ו-17) בגין "תקיפת זקן הגורמת חבלה של ממש" לבית המשפט לנוער בקריית גת. "מדובר בצעירים שצרכו אלכוהול וככל הנראה בשל כך הגיבו באלימות כנגד קשישים תמימים שביקשו מהם מעט שקט בערב שבת. פעילות מקצועית הביאה לאיתורם ולהגשת כתב אישום נגדם. לא נאפשר הפרת שלוות כל אזרח באשר הוא בדגש לפגיעה בשכבות החלשות ואוכלוסייה מבוגרת", נמסר מהמשטרה.

בליל שבת האחרון בשעות הערב, ישבו מספר שכנים, כמנהגם, על ספסל מתחת לביתם באחת משכונות העיר קרית גת. באותה העת, הגיעו כארבעה צעירים עם כוסות אלכוהול והחלו להשתולל ולקלל בשפה רוסית במקום. השכנים, קשישים בשנות ה-70 לחייהם, ניסו לבקש מהם לעזוב את המקום אך הנערים המשיכו בשלהם.

הסימנים שהשיארו המכות בגופה של הקשישה (דוברות המשטרה)

תושבת המקום, בת 73, הניפה לעבר החבורה את המקל ההליכה שאחזה מתוך תקווה שיניחו להם וסימנה להם להניח להם לנפשם אך אז הותקפה ע״י אחד מהחשודים באמצעות קרש ושכן נוסף, בן 74, הותקף אף הוא בגבו ע״י חשוד אחר. לקשישה נגרמו חבלות של ממש כתוצאה מהתקיפה שהותירו סימנים בגופה. מיד לאחר מכן נמלטו החשודים מהמקום והקשישים הגיעו אל תחנת המשטרה על מנת להתלונן על שארע.

בפעילות משרד הנוער של משטרת הקריה תוך שימוש באמצעיים טכנולוגיים וחקירה נרחבת במישור המודיעיני, אותרו שלושה קטינים ובגיר החשודים במעורבות במעשה האלים. בחקירתם מסרו המעורבים את גרסתם ומעצרם של שניים, קטינים כאמור, הוארך בבית המשפט בשלושה ימים לטובת המשך החקירה.

אתמול כאמור, הגישה חטיבת תביעות לכיש כתב אישום כנגד השניים בבית המשפט לנוער בגין תקיפת קשיש וגרימת חבלות. עוד ציינו חוקרי המשטרה כי "מדובר באירוע חמור ובריוני שבנס לא נגמר באסון לאור גילם של הקורבנות. פעילות נחושה כנגד צריכת אלכוהול בקרב קטינים ומעורבותם באלימות תימשך על מנת לאפשר לציבור שומר החוק סביבה בטוחה".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
בטח שמאלנים אלימים
לגרש מהארץ | 09-09-2018 10:29
או פמנסטיות פרוגרסיביות. בודאי לא תומכי ביבי או ימניים!