אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

שפי פז לא מתנצלת: "עומדים מאחורי המחאה"

מנהלת המאבק של תושבי דרום תל אביב, שפי פז מבהירה כי "איש לא קרא לפגוע בשר דרעי", לאחר שריפת תמונתו בהפגנה, ועומדת מאחורי מה שכינתה "מיצג אומנותי במחאה על אוזלת ידו של משרד הפנים"

שפי פז לא מתנצלת: "עומדים מאחורי המחאה"
  גאה במאבק. פז (צילום: מתוך פייסבוק)

שריפת תמונתו של השר דרעי עוררה סערה, אולם מנהלת המאבק של תושבי דרום תל אביב מסרבת להתרגש ועומדת מאחורי מה שכינתה "מיצג אומנותי".

לדבריה, "איש לא קרא לפגוע בשר דרעי, וטוב היה אם שלוחיו היו מפסיקים להתבכיין. מה שאנחנו עוברים מגמד את המיצג האמנותי במחאה על אוזלת ידו של משרד הפנים", האשימה את  דרעי שעומד בראש המשרד.

שריפת תמונתו של דרעי (קרדיט צילום: עוטף תחנה מרכזית)

היא ציינה כי "ביום שרשות ההגירה תחזור לעבוד ונראה את המסתננים מאפריקה וממזרח אירופה נמוגים מהשכונות, נשקול להתנצל. עד אז אנחנו עומדים מאחורי המחאה שלנו".

בטרם ההפגנה הבהירה פז כי ההפגנה לא אישית נגד נתניהו, אלא "נגד כל המערכת, החל ברוה״מ שעוד צריך לקיים. המשך בממשלה שהתעייפה והרימה ידיים, המשך בכנסת שלא מבהירה לבג״ץ מי הריבון, כלה בייעוץ המשפטי שמכשיל פעם אחר פעם כל יוזמה לפתרון", לבסוף ציינה את בתי המשפט, ש"מהם כבר נואשנו, צדק לא נראה מהם", אמרה.

שריפת דגל אריתראה (קרדיט צילום: עוטף תחנה מרכזית)

במהלך הפגנה של תושבי דרום תל אביב, במטרה לגרש את המסתננים מישראל בחזרה למדינתם שהתקיימה סמוך לתחנה המרכזית, בה השתתף חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ', נשמעו קריאות נגד ראש הממשלה נתניהו ונשרפה תמונתו של השר אריה דרעי בנוסף לדגלי אריתראה.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
7 תגובות - 5 דיונים מיין לפי
1
רוב הציבור מעודד את המפגינים המסכנים
בוז לבג''צ | 31-08-2018 8:43
תמשיכו להפגין עד שדרעי יעשה משהו. ושהקרן לישראל חדשה לא תשפוך עליו הרבה כסף
2
סמוטריץ מפגין נגד הממשלה?
יפה יוסף | 31-08-2018 10:15
אולי גם ביבי יפגין נגד הממשלה? סומטריץ - אתה זה השילטון, טמבל, אתה מפגין נגד עצמך.
3
שפי פז הוא איש מרומר ואלים!
בושה וחרפה | 31-08-2018 12:58
בושה לתקשורת שנותנת במה לאיש שכזה
4
התבהמות הישראליות
אזרח נאור | 01-09-2018 14:58
שפי פז וחבריך אתם ראויים לכל גנאי מקומכם אחרי סורג ובריח לאור מעשיכם ולאור הגזענות שפורצת מכם. למי אתם מספרים סיפורים? האם בעיית דרום תל אביב הם האפריקאים או אולי עשרות או מאות נרקומנים הומלסים שהפכו השהייה באזור לבלתי נסבלת? את הזרים יוכלו להרחיק רק על פי חוק וצריך למצא פיתרון ישים ומשפטי שניתן יהיה להרחיקם כדין ואז תיוותרי עם חברייך עם הזוהמה של הפשיעה המקומית והסמים זו הבעיה האמיתית של דרום תל אביב. עד להרחקת הזרים הייתי מרחיק אותך ואת חברייך לכל הרוחות עד שרוח הגזענות תתעופף ממוחכם המעוות.
אתה נאור - כל עוד המסתננים האלו לא פוגעים בך
אוראור | 25-06-2019 21:01
ובמשפחתך - אבל ברגע שתעבור התעללות בגללם - או שהם יבצעו את זממם באחותך או באשתך - אז אתה כבר תחשוב ותכתוב אחרת - והמבין יבין. תעשה טובה!
אזרח נאור ?
אריה | 02-09-2018 0:44
אתה כל כך דואג לזרים וצר לך על ההתייחסות כלפיהם. אך מה עם יהדותך, על זה לא כואב לך, שאתה מחלל שבת ( ראו זמן התגובה, שבת בצהריים ). חבל. דרך אגב, אם אתה כל כך נאור הזמן כמה סודנים לביתך למס' ימים. מן הסתם שלא תעשה זאת, קל לדבר שאתה רחוק מהם, אבל שהם לידך תגובתך תהיה שונה, אזרח נאור שלי. אוהב אותך, באהבה יהודי נאור..
5
שפי פז היא גבורה!
משה | 26-11-2018 9:59
כל הכבוד לך על העבודה המסורה שלך. נורא לראות, איך סלקו אותך מעצרת המחאה על פגיעות בנשים. אין גבול לצביעות של הפמיניסטיות. חזקי ואמצי. דעי שרוב עם ישראל אתכם.