לראשונה: רשימה חרדית- דתית- ישראלית בבני ברק

רשימה על מפלגתית המאגדת בתוכה את כל תושבי העיר: חילוניים, חרדים, דתיים לאומים, ספרדים ואשכנזים תתמודד לראשונה למועצת העיר בבני ברק

לראשונה: רשימה חרדית- דתית- ישראלית בבני ברק

לראשונה בבני ברק.

רשימה על מפלגתית המאגדת בתוכה את כל תושבי העיר: חילוניים, חרדים, דתיים לאומים, ספרדים ואשכנזים תתמודד לראשונה למועצת העיר בבני ברק.

את הרשימה מובילים יו"ר הליכוד בבני ברק, יעקב וידר, יועץ סגן שר החינוך לשעבר, אודי טנא, וחסיד חב"ד חיים סרצ'וק.

שנים רבות לא התמודדה רשימה כלל ישראלית למועצת העיר ויהדות התורה וש"ס חילקו בינן לבין עצמן את המקומות במועצת העיר. כעת, לראשונה, צפויה רשימה מעין זו להתמודד למועצה וגם להיבחר, לאחר שעל פי סקרי עומק שפורסמו, רשימה ציונית שכזו צפויה לגרוף כשלושה מקומות במועצת העיר.

מי שעמל על גיבוש הרשימה הוא יו"ר הליכוד בבני ברק, יעקב וידר, הפועל כבר שנים כדי לסייע למיעוט הציוני שקיים בעיר ונאבק על מקומו. בין השאר יזם וידר את טקס האזכרה לחללי צה"ל שקבורים בבני ברק וכן הצליח, יחד עם חברי הרשימה, לפעול נגד סגירתה של אולפנת 'צביה' הדתית לאומית בבני ברק שראשי העיר ביקשו לסגור אותה.

יעקב וידר אמר כי: "העסקנים דואגים למקורבים ואנחנו דואגים לתושבים. יש 27 חברים במועצת העיר, מי מהם מייצג את הציבור? אף אחד. בבחירות האחרונות לכנסת הצביעו כ-10,000 בני ברקים למפלגות הציוניות, ואני בטוח שכולם יבינו את החשיבות ויבואו לבחור, כי זה או אנחנו או הם".

יועץ סגן שר החינוך לשעבר, אודי טנא, תושב בני ברק, הצפוי להיות משובץ במקום השני ברשימה, מסר: "מדובר ביום חג בו כלל הזרמים הציוניים מתאחדים יחד. כיפה שחורה ישראלית ליד כיפה סרוגה ציונית יפעלו יחד בעזרת ה' במועצת העיר כדי להילחם למען כלל צרכי הציבור הדתי-חרדי ישראלי-מסורתי וחילוני בעיר. מדובר באיחוד מרגש שצפוי לעורר מהפכה לה מחכים בעיר שנים רבות".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
הקולות שהם יקבלו כמספר האנשים שבתמונה זו
בוז לבג''צ | 30-08-2018 8:47
ואולי אפשר לצרף גם את נשותיהם [אם הם נשואים]