הבית היהודי הובילו: ריצה משותפת עם 'כולנו' בירוחם

הסכם ריצה משותפת נחתם הערב (שלישי) בירוחם בין 'הבית היהודי' ו׳כולנו׳. מנכ"ל המפלגה: "ביטוי לשיתוף פעולה פורה ויעיל בין אנשי ונשות הציונות הדתית בעיר"

הבית היהודי הובילו: ריצה משותפת עם 'כולנו' בירוחם
  ראשי המפלגה בחתימת ההסכם (צילום: אשר אזולאי)

הסכם ריצה משותפת נחתם הערב (שלישי) בירוחם בין 'הבית היהודי' ו׳כולנו׳, במהלך כנס של רשימת 'ירוחם אחת' בהובלת טל אוחנה. במסגרתו, ישוריין המקום השני ברשימה לאיתן דלח, איש הבית היהודי

שר החינוך ויו"ר הבית היהודי, נפתלי בנט, שהגיע הערב לכנס המרכזי פתח: "אני שמח להיות כאן, בירוחם, שהפכה בשנים האחרונות לסמל הצלחה. העיר עברה מהפכה בכל התחומים, זה מרגש לראות את זה ולקחת בזה חלק. אנחנו נמשיך לקדם את העיר ולהשקיע משאבים ומאמץ בפיתוח העיר".

אחדות, אהבת הארץ ומגוון של אנשים

על הרשימה המאוחדת של 'ירוחם אחת' אמר בנט: "יש את כל הדברים שאני דוגל בהם, שזה אחדות, אהבת הארץ ומגוון של אנשים מכל המגזרים והזרמים. זה כל היופי", אמר השר והוסיף "במיוחד כאן רואים את העתיד של המקום הזה. אנחנו מאוחדים ומחויבים להצלחת ירוחם בהובלתה של טל אוחנה".

ניר אורבך, מנכ"ל מפלגת 'הבית היהודי' הוסיף: "ההסכם שנחתם היום לריצה משותפת בירוחם מהווה ביטוי לשיתוף פעולה פורה ויעיל בין אנשי ונשות הציונות הדתית בירוחם ובין טל אוחנה ומה שהיא מייצגת. הרשימה ערכית, מגוונת ומייצגת את כלל התושבים בירוחם ואנחנו בטוחים שהיא תצליח בבחירות ובמהלך כל הקדנציה".

בנט מחוייך (צילום: אשר אזולאי)

בנט השקיע בירוחם

טל אוחנה, סגנית וממלאת מקום ראש מועצת ירוחם: "השותפות ביני לבין שר החינוך, נפתלי בנט, היא הרבה מעבר לפוליטיקה המקומית. בשיתוף פעולה עם חילי טרופר, הבאתם להשקעות חסרות תקדים בשנים האחרונות בירוחם, בהן תוספת של מאות שעות הוראה, תקציב מיוחד לבניית חללי למידה ייחודיים בבתי ספר, תכניות לחדשנות חינוכית ועוד. כבוד השר, יש לנו עוד כל כך הרבה אתגרים לקדם יחד. חיזוק המסגרות שמקדמות שונות וגיוון תרבותי, דתי וחינוכי. הקהילה שלנו היא ההוכחה הכי טובה לערך ההכלה".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
עצוב
דייי | 28-08-2018 22:26
איפה הצניעות של האתר הזה???? למה למה למה אתה עושים את זה בכוונה? אין עוד תמונות חוץ מזה,כל האירוע רק זה? חלס להיות ליברלי
2
דעתי על הבית היהוד הרחוק זו מעטפת של של תחפוש
מלכה | 07-01-2019 14:35
יש כאן גנבת דעת חוסר יושר משווע לא תצליחו ככה זה דתי לאומי מתחסד