אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

הותר לפרסום: שרי אריסון היא אשת העסקים שנחקרה

הותר לפרסום כי שרי אריסון היא אשת העסקים שנחקרה היום ביחידת להב 433 במשך שמונה שעות במסגרת פרשת השוחד בחברת 'שיכון ובינוי'. יד ימינה אפרת פלד נחקרה אף היא

הותר לפרסום: שרי אריסון היא אשת העסקים שנחקרה
  (צילום: Roni Schutzer/Flash90)

הותר לפרסום כי שרי אריסון היא אשת העסקים שנחקרה היום (ראשון) ביחידת להב 433 במשך שמונה שעות במסגרת פרשת השוחד בחברת 'שיכון ובינוי'. אריסון שוחררה לפני זמן קצר כשהיא מלווה בעורך דינה נתי שמחוני.

גם אפרת פלד, יד ימינה יו"ר יו"ר ומנכ"לית "אריסון השקעות" נחקרה היום. פלד נחשבת לאשת סודה של אריסון.

בקבוצת אריסון אישרו את דבר חקירתן של השתיים ואמרו: "שרי אריסון ואפרת פלד זומנו מבעוד מועד למשרדי להב 433. הן שיתפו פעולה באופן מלא וסמוכות ובטוחות כי לא דבק כל רבב בהתנהלותן – וכי זו גם תהא מסקנת גורמי האכיפה".

עוד נמסר כי "לקבוצת אריסון אפס סובלנות לכל התנהלות בלתי תקינה. הקבוצה פעלה, פועלת ותפעל להטמעת סטנדרטים ערכיים גבוהים בכל עשייתה ותחומי השקעותיה בישראל ובעולם – ותמשיך בעשייה עם ערך מוסף לטובת הכלכלה, החברה והסביבה".

דוברות המשטרה (אגף החקירות) והרשות לניירות ערך מסרו הבוקר כי "במסגרת הלחימה הסדורה של משטרת ישראל כנגד עבירות הנוגעות לשחיתות ציבורית, נמשכת החקירה שעניינה במתן שוחד לעובד ציבור זר ובעבירות דיווח לפי חוק ניירות ערך".

החשד העיקרי בפרשה הוא מתן שוחד על ידי חברת שיכון ובינוי, הבונה בארץ וברחבי העולם. במשטרה חושדים כי תשלומי שוחד שולמו לנציגי ממשל זרים, בד בבד עם ביצוע עבירות נוספות.

על פי החשד, תשלומי השוחד יועדו לאפשר ביצוע מיזמי בניה בהיקף של מאות מיליוני דולרים בקניה ובמדינות נוספות בעולם.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
4 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
כן
ציונה עזאני בלקחנד | 13-08-2018 1:27
לא מאמינה ששרי מעורבת פה אבוי לנוי נפלה עטרת ראשינו לאן הגענו ???? מיליארדרית גונבת כספים ? לעאזאעזל מה חסר לה עוד בעיות ???? זה הכל בזיון אחד גדול !!!! חשודה או מה הולך פה ???? יש לה הכלללל ועד חשודה ???? כל כבוד משטרה יזראל כאן ????
חש לו מאה רוצה 200 יש לו מיליארד רוצה 2
יוסי | 13-08-2018 13:37
כבר אמרו חכמים אלפי שנים לפנינו יש לו מנה רוצה 200 יש לו מיליון רוצה שני מיליון אז מה הפלא . הרי את הכסף הזה לא צריך בשביל אוכל או ביגוד או מדור אלא להתקדם בתוך האלפיון למקום הראשון בארץ או בדירוג העולמי...
2
לחקור עוד
ירון | 13-08-2018 10:48
הייתי חוקר גם את אנשי בנק הפועלים בעבר ובהווה. לא ייתכן שחברי דירקטוריון לא ידעו. חלק אולי עזבו את הבנק בגלל זה.
3
הועדה
מגי | 14-08-2018 21:37
מצאו שיטה כדי לעקב את חילופי המפכל תרגיל מסריח אנחנו נתגבר אל דאגה