ינחה את האירוויזיון? אסי עזר נפגש עם מנכ"ל התאגיד

על אף ששמו לא הופיע ברשימת המועמדים- אסי עזר, המנחה הבולט בטלוויזיה הישראלית עשה צעד משמעותי אל עבר הנחיית האירוויזיון ונפגש עם מנכ"ל התאגיד בנושא

בלי רותם: אסי עזר בדרך להנחיית האירווזיון?
  (צילום: מתוך יוטיוב/קשת 12)

אסי עזר בדרך להנחיית האירוויזיון? על אף ששמו לא הופיע ברשימת המועמדים הסופית להנחייה, שנחשפה לפני חודש ב"ידיעות אחרונות" וכללה שמות כמו: ארז טל, ליאור סושרד ושירי מימון. המנחה הכי בולט כרגע בטלוויזיה הישראלית, החליט לעשות צעד משמעותי אל עבר הג'וב הנחשק.

על פי הפרסום בוואלה! ברנז'ה, אסי עזר נפגש אמש (ג') עם מנכ"ל תאגיד השידור הציבורי כאן בנושא הנחיית האירוויזיון. לפי גורמים, האופציה שעזר ינחה את התחרות האירופאית שתתקיים במאי הקרוב בישראל, עלתה בהרחבה. אך יחד עם היא עדיין טעונה את אישור צוות הפקת המשדר, בהם הבמאי והעורך הראשי יובל כהן.

טרם ידוע בשלב זה אם בפגישה עלתה האופציה שגם רותם סלע, שמנחה לצידו בשנים האחרונות לא מעט תכניות בקשת 12-ביניהם: את "הכוכב הבא" שבחר עד כה את הנציג לאירוויזיון- תצטרף להנחיית התחרות או מנחים אחרים.

בכאן אישרו את הפגישה, אך לא את תוכנה.

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
3 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
האיש הכי לעוס על המסך. די כבר איתו.
אוף נמאס לי כבר ממנו | 08-08-2018 12:19
למה כל הזמן נציגי הקהילה הלהטבית מייצגים את פניה של ישראל באירויזיון? האמת שאין לי דבר נגדם ואני בעדם וגם בעד חוק הפונדקאות ובכל מאבק אחר לשיויוון הזכויות שלהם במדינה שלנו. אבל לישראל יש עוד גוונים להראות לאירוזיון. לא רק להטבים כל הזמן. ובלי שום קשר לכלום, אסי עזר נמאס כבר על הסמך. בכל מקום הוא מצוי. תביאו כבר פנים חדשות.
אם אתה תומך בו אז תראה אותו
להטב | 08-08-2018 23:34
זה העונש על ליברליות יתר
2
אסי עזר
הראל אייל | 09-08-2018 15:19
ארז טל ויעל אבקסיס מושלמים להנחיה המרכזית ואסי עזר מושלם לגרין רום עם הזמרים