הרב שבתו טבעה למוות: "שמרנו עליה מכל משמר"

הרב אריאל נזרית, אביה של אביטל בת ה-5 שטבעה אתמול למוות בצימר בצפון סיפר היום על התחושות הקשות שמלוות את המשפחה מאז האסון: "כשהבורא רוצה אי אפשר לתפוס את הנשמות"

הרב אריאל נזרית, אביה של אביטל בת ה-5 שטבעה אתמול למוות בצימר בצפון סיפר היום (שלישי) על התחושות הקשות שמלוות את המשפחה מאז האסון.

"שמרנו עליה מכל משמר", סיפר להחדשות Online. "כשהבורא רוצה אי אפשר לתפוס את הנשמות".

"יש אנשים שלא זוכים לבנות, לבנים או לילדים", אמר. "אנחנו זכינו לבנים, בנות וילדים. זכינו במשך ארבע וחצי שנים. לא היינו מוותרים עליה גם אם היינו יודעים מראש – שווה לקבל את המתנה הזו גם לארבע וחצי שנים".

נזרית הודה על התמיכה הרבה שמקבלת המשפחה. "תאהבו אחד את השני", העביר האב מסר. "את החיבוק של עם ישראל אנחנו מרגישים מכל קצוות הארץ. אנחנו שולחים אהבה לכל עם ישראל. תודה לכל מי שחושב עלינו".

אמש התקבל דיווח על ילדה כבת 5 אשר טבעה בבריכה בצימר במושבה 'מגדל' בצפון בה התארחה יחד עם משפחתה המתגוררת ברחובות. הילדה נמשתה מהמים כשהיא ללא הכרה וכוחות הצלה שהוזעקו למקום ביצעו בה פעולות החייאה.

מבית החולים פוריה נמסר לאחר פינויה: "הילדה בת 5 שטבעה בג׳קוזי, הגיעה למלר"ד המרכז הרפואי פדה- פוריה, ללא סימני חיים. צוות המיון המשיך במאמצי החייאה , אך לצערנו הרב ללא הצלחה. נקבע מותה".

אביטל- רחלי נזרית ז"ל

מדוברות איחוד הצלה נמסר לסרוגים: "מתנדבי 'איחוד הצלה- סניף טבריה וסובב כנרת' בסיוע צוות אמבולנס של איחוד הצלה בהחייאה בדקות אלו על ילדה שנמשתה ללא הכרה מבריכת צימר בו שהתה במגדל. בשלב זה מצבה מוגדר אנוש. נסיבות האירוע בבדיקה".

(צילום: דוברות איחוד הצלה)

דוד מריזן פראמדיק מתנדב באיחוד הצלה סיפר: "יחד עם צוות ניידת טיפול נמרץ של חברת 'מריזן' בסיוע חובשים נוספים וצוות אמבולנס של איחוד הצלה ביצענו פעולות החייאה ממושכות על הילדה שנמשתה מהמים ללא דופק ונשימה".

משה מזרחי חובש באיחוד הצלה שהגיע ראשון לזירה הוסיף: "בקבלת הקריאה במוקד 1221 של איחוד הצלה הייתי בצימר בסמוך ויצאתי מיידית למקום. התחלתי בביצוע פעולות החייאה תוך כדי שרופא בניידת טיפול נמרץ של חברת מריזן הגיע למקום עם חובשים נוספים והמשכנו בביצוע פעולות החייאה. לאחר מכן הילדה פונתה בניידת טיפול נמרץ תוך כדי המשך פעולות החייאה במצב אנוש לבית החולים. עקב אופי האירוע צוותי חוס"ן היחידה לסיוע נפשי של איחוד הצלה הגיעו לסייע".

במשטרה הודיעו בעקבות האירוע כי בעל הצימר נלקח לחקירה, לצורך בירור נסיבות האירוע. כמו כן, במשטרה חושדים כי בעל הצימר הפעיל את העסק שלו ללא קבלת רישיון כנדרש בחוק.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
תגובה אחת מיין לפי
1
אין אדם נתפס בצערו
יוסף | 19-08-2018 23:31
רבי , במקרה טביעת הבת, הבורא לא קשור. והלא, הבורא ציווה, ונשמרתם לנפשותיכם. קיימת אחריות אישית, ובפרט הורית ביחס לקטינים התלויים במבוגרים