לאחר הסערה: האם ערן זהבי יחזור לנבחרת ישראל?

לאחר שפרש בזעם מנבחרת ישראל בעקבות השעייתו, ערן זהבי הודיע כי הוא מוכן להתנצל על השלכת הסרט ולחזור לשחק במדי הנבחרת במשחקים הבאים. ההכרעה נתונה בידי המנהל הטכני של הנבחרת, שנפגש השבוע עם השחקן

לאחר הסערה: האם ערן זהבי יחזור לנבחרת ישראל?
  יחזור לנבחרת ישראל? ערן זהבי (צילום: יונתן זינדל\פלאש 90)

האם ערן זהבי יחזור לנבחרת ישראל? הקפטן לשעבר, שהודיע בשנה שעברה על פרישתו מהנבחרת, הודיע כי הוא מוכן להתנצל על השלכת סרט הקפטן, ולחזור לשחק במדי הנבחרת במשחקי ליגת האומות שיחלו בספטמבר.

בימים האחרונים זהבי בן ה-31 נפגש עם המנהל הטכני החדש של הנבחרת, ווילי רוטנשטיינר, שביקש לדעת האם השחקן יחזור בו מהפרישה. "הוא ביקש לדעת מה הסיפור עם ערן, וקיבל את כל המידע שהוא צריך" אמר גורם בהתאחדות לכדורגל. בימים הקרובים רוטנשטיינר ייפגש עם המאמן החדש של נבחרת ישראל, אנדראס הרצוג, במהלכו יתקבל החלטה לגבי חזרתו של השחקן לסגל.

בהתאחדות מקווים כי זהבי יוכל לשחק כבר במשחקים הבאים של הנברחת מול אלבניה וצפון אירלנד. עם זאת, רוטנשטיינר הבהיר כי גם אם זהבי יחזור לנבחרת, הוא לא יקבל מחדש את סרט הקפטן בעקבות התקרית שהוביל להשעייתו. ביברס נאתכו- שהחליף את זהבי כקפטן בקמפיין הנוכחי- צפוי להמשיך בתפקיד, אך בהתאחדות מקווים כי ימצא קבוצה חדשה בהקדם על מנת שיהיה בכושר למשחקים הקרובים.

כזכור, בשנה שעברה זהבי הושעה מנבחרת ישראל לשנה, זאת לאחר שהשליך בזעם את סרט הקפטן על כר הדשא בעקבות ההפסד למקדוניה. בעקבות ההשעייה זהבי החליט לפרוש מהנבחרת ולא לחזור גם אחרי ההשעייה. "החלטתי ללכת עם האמת שלי ומה שאני מרגיש לנכון" אמר. "חשוב לי שידעו שתמיד נתתי את כולי לנבחרת. תודה על ההזדמנות ללבוש את המדים, תודה על ההזדמנות להיות קפטן נבחרת ישראל תודה על הכל ומאחל לנבחרת הצלחה בהמשך מכל הלב".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע