5 אוהדי בית"ר קיבלו צו הרחקה ממשחקי הקבוצה

בית המשפט הרחיק היום 5 נערים בגילאי 15-17 ממשחקי הכדורגל של קבוצת בית"ר ירושלים עד לסוף שנת 2019, בעקבות חקירת משטרה כנגדם לאחר שהתפרצו לכר הדשא במהלך משחק ועבירה על חוק האלימות בספורט

5 אוהדי בית"ר קיבלו צו הרחקה ממשחקי הקבוצה
  אוהדי בית"ר בגמר גביע המדינה באצטדיון טדי (צילום: יונתן זינדל/ פלאש 90)

בית המשפט הרחיק היום (ראשון) 5 נערים בגילאי 15-17 ממשחקי הכדורגל של קבוצת בית"ר ירושלים עד לסוף שנת 2019 , בעקבות חקירת המשטרה כנגדם בשל התפרצות לכר הדשא במהלכו של משחק ועבירה על חוק האלימות בספורט.

באמצע חודש יולי , נתפסו הצעירים במהלך משחק כדורגל שהתקיים באצטדיון טדי בין הקבוצות בית"ר ירושלים – צ'יחורה בעעת שפרצו לכר הדשא והפריעו למהלכו התקין של המשחק. החמישה הובאו לחקירה במשטרה בחשד להתנהגות העלולה להפר את שלום הציבור.

במקביל פעלה המשטרה נגדם בהליך מנהלי לפי חוק הספורט שמטרתו להרחיקם מאירועי ספורט, במהלכו הם הובאו בפני שופט, שנעתר לבקשת המשטרה, והרחיק את החשודים מהשתתפות במשחקי הכדורגל של בית"ר ירושלים ברחבי הארץ עד דצמבר 2019.

במשטרה מציינים, כי בשנת 2017 במסגרת פעילות המשטרה נגד אלימות בספורט נפתחו כ – 213 תיקים, מתוכם הורחקו כ – 175 אנשים מהגעה למגרשים והשתתפות באירועי ספורט ברחבי הארץ.

ממשטרת ישראל נמסר, כי "המשטרה פועלת כל העת תוך שימת דגש למניעת אלימות בספורט, ועושה כן ע"י הצבתם של שוטרים גלויים וסמויים במשחקים המתקיימים במגוון ענפי הספורט, וזאת במטרה לאתר ולמנוע כל אלימות, הן מילולית והן פיזית, על מנת לאפשר קיומם של המשחקים ולפעול בנחישות כנגד מי מהגורמים המנסים לשבש את מהלכו \ קיומו התקין של המשחק".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע