קריקטורה: מחאת הדרוזים נגד חוק הלאום

הצייר והקריקטוריסט אלחנן בן אורי מביא בעיתון 'שביעי' את המבט הציורי שלו לחדשות ולסיפורים שמעסיקים את המדינה והפעם מחאת הדרוזים נגד חוק הלאום

הקריקטורה התפרסמה בעיתון שביעי.

קריקטורה: מחאת הדרוזים נגד חוק הלאום

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
5 תגובות - 5 דיונים מיין לפי
1
שבוע טוב
עידן הנבואה | 05-08-2018 0:49
חחחח זה כבר לא כובע טמבל זה צריך להיות כובע נבואה. משדרגים חחחחחחח. גדלנו ועכשיו אנחנו אמורים להיות יורמים עם כובע נבואה. נביאים ונביאות אנחנו. מטרתנו להוריד את העננים לריצפה בחזרה ממש כמו פעם בתנך ולהחזיר את אבא לשילטון.
2
קריקטורה לא מכבדת
יעקב | 05-08-2018 1:23
קריקטורה לא מכבדת שאינה מייצגת את הימין. אתם אתר של הקנאים והחרדלים או הליברלים?
3
הדרוזים שמאלנים וגם בכיינים
צודק | 05-08-2018 12:05
חוץ מאיוב קרא המלך שהוא די בסדר
4
בדר
פרג | 04-01-2019 8:45
לצערי זה המצב וזו המדניות הקיימת אנו רואים במדיניות הקיימת בגידה בעידה וזלזול במוסדות הדת שלה והשייך פשוט משחק לידיים של מדינאים מושחתים ונבזים אנו לא נשלים עם זה שיגיע לאוזני מעצבי המדיניות ובראשם איילת שקד .
5
כרימינל
סמירה הנו | 04-01-2019 12:19
ראש העדה שבחר בו הממסד ולא העידה, בחר וממשיך לבחור תוך רמיסמת הן החוק והן המוסר. האיש הזה אכן בלבוש דתי, והוא בלבוש הזה מבצע את הפשעים הכי קשים. כל סוגי הפשעים הכלכליים והאנושיים. הממסד, בעיקר המשפטי והבטחוני, לאו דווקא הפוליטי, שומרים עליו ואף מסייעים בידו לקבור כל מתנגד עי פתיחת תיקי שווא. הרי הפרקליטות והמשטרה הם ארגון פשע . האיש הזה אם לא די בכך שאינו ראוי, הוא ממלא שני תפקידים שיש עימם ניגוד עניינים קשה. מחד גיסא הוא ראש בית הדין הדתי הדרוזי לערעורים ,זה בית משפט לכל דבר ועניין והאסטנסיה הגבוהה במערכת המשפט בענייני משפחה חורץ גורלות. מעליו הגברת חיות נשיאת העליון וגם הגברת שקד, ששתיהן טומנות ידם בצלחת השחיתות של העדה. כולם מדברים על מערכת המשפט ואיך לשמור עליה. מאידך גיסא הוא ראש המועצה הדתית העליונה שזה תפקיד פוליטי שבוחרים אותו ראשי הרשויות הדרוזים ושר הפנים. מעניין איך מתיישבים שני תפקידים אלה יחד? איפה המתחסדים והזועקים לשמיים בענייני משפט ועצמאות הרשות השופטת? איפה חיות, ברק, שמגר השד יודע מי עוד. איפה הג'נג'י הצבוע מאיכות השלטון.... בעצם לעבדים, הגייס החמישי, הוסאלים אין סיבה לתת להם דין צדק. אגב זה נכון לכל התייחסות מצד מערכת המשפט לגבי הדרוזים. אם אלאור עזריה היה דרוזי לא רק שהיה הולך למאסר עולם אלא גם היה כתב אישום נגד כל העדה שהם ברברים רוצחים בנשמה... הגיע הזמן לומר את האמת שאנחנו שכירי חרב וככאלה תשלמו לנו בה אם בכסף וככה אין שום טענה. מי שירצה להיות שכיר חרב שיכח את כספו ולא יצפה לא להערכה ולא לכבוד ובטח לא לשוויון. אך המצב היום הוא נפיץ ולא ירחק היום שחומת ברלין תיפול, צאוצסקו יתלה, קדאפי יהרג כמו כלב סדאם יבוזה... הכוונה אם לא יתעשתו אותם גורמים ויבינו שישו דור חדש וימשיכו לדכא הפיצוץ בוא יבוא.