אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

החילונים מזועזעים: אירוע לגברים בלבד בחוף נפרד

כחודש אחרי הבהלה של הציבור החילוני מאירוע 'משיח בכיכר' בתל אביב, כעת תושבם חילונים בהרצליה 'מזועזעים' מאירוע שצפוי להתקיים מחר בחוף הנפרד בעיר המיועד לגברים בלבד

החילונים מזועזעים: אירוע לגברים בלבד בחוף נפרד

כחודש אחרי הבהלה של הציבור החילוני מאירוע 'משיח בכיכר' בתל אביב, כעת תושבם חילונים בהרצליה 'מזועזעים' מאירוע שצפוי להתקיים מחר (שישי) בחוף הנפרד בעיר המיועד לגברים בלבד.

תושב העיר גונן אילן סיפר לאתר מאקו: "נחשפתי לאירוע בפייסבוק דרך פרסום של העירייה, ראיתי שזה בחוף הנפרד בין 14:00-16:00 בשישי. התקשרתי שאני רוצה לבוא לאירוע ואמרו לי שאני לא יכול לבוא עם אשתי. דיברתי גם עם חבר המועצה, משה ועקנין מסיעת ש"ס, שאישר לי שמדובר באירוע שממומן על ידי העירייה. למעשה, יש הדרת נשים במרחב הציבורי באישור והחותמת של העירייה".

גורמים בשדולת הנשים גם ניסו לטעון להדתה ולהדרת נשים וטענו כי "נשים לא יוכלו להיכנס למופע של 'קול ברמה' בהרצליה בגלל שהוא מתקיים בחוף המופרד. עיריית הרצליה נותנת לאירוע חסות, והסמל שלה נמצא על הפרסומים שמזמינים את הציבור להגיע. אם האירוע היה מתקיים בכיכר העיר, האם גם אז היו אוסרים על כניסת נשים? קיום האירוע בחוף המופרד הוא ניסיון להחביא מעיני הציבור את האמת: עומד להתקיים אירוע מוזיקלי שלנשים אסור להיות בו, רק בשל היותן נשים. החוק אוסר על הפרדה מגדרית באירועים מסוג זה, ואנחנו נבהיר לעירייה שגם היא כפופה לחוק"

מעיריית הרצליה נמסר לאתר מאקו: "מתוקף החוק במדינה, עיריית הרצליה מפעילה, כחודשיים בשנה, חוף רחצה הנותן מענה לצרכי הציבור הדתי – גברים ונשים. מדובר באירוע המתקיים בחוף זה, בשעות הרחצה המיועדות לגברים".

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
10 תגובות - 10 דיונים מיין לפי
1
החילונים מזועזעים מאירוע לגברים בחוף הנפרד ?
דוד | 03-08-2018 6:17
מה ההסתה הזאת ? הרי ידוע שלחוף הנפרד לא נכנסים גברים ונשים ביחד ! הם מחלקים את הזמנים בניהם.
2
בקיצור יש חברה שהחליטו לקרוע את העם
רון | 03-08-2018 6:46
תמיד היה ארועים נפרדים זה א ב עוד מעט גם לבית כנסת הם יכנסו
3
סובלנות או אנטי דת
ישראל פישר | 03-08-2018 7:19
טרימינולוגיה נאורה: סובלנות = קבלת האחר האם בבקשה לחדור למעי הציבור החרדי באמת נובעת מסובלנות? ברור שלא. יושב לו ציבור במתחם שלו, נהנה מאורח חייו, לא מציק לזולת, היה מקום לחשוב שבשם הנאורות נגלה לא רק סובלנות, אלא אולי אפילו מעט אמפטיה. לו היה מתקיים אירוע מגזרי של מיעוט אפריקני, היו הנאורים יוצאים מעורם לובשים כל מעטפת ובלבד להיראות נחמדים, מכילים. מעניין כשמדובר בציבור שומר מצוות המקפיד על אי רחצה מעורבת, כשההלכה נקבעה גם על ידי מועצת רבנות הראשית, ומכח החוק הוקמו חופים נפרדים, קמו להם יפיופי הנפש העדינים והמכילים והסבלניים ומקימים קול זעקה נגד הנאת ציבור רחב שמתחשק לו להנות בדרכו. אולי אני טועה ושוגה, אך ריח אנטישמי מובהק יש לתבשיל המסריח הזה, שנאה לשם שנאה. ראוי שנשב עם הטועים במזיד, להבניר להם, שדרכם כה פסולה, שמוכיחה היא על נפש רקובה ריקנית ואומללה, שלא תביא להם תועלת מעבר להקצנה של קיצוני הצד הנגדי, ולצערינו קיצוניים יש בכל מחנה, חבל שהם ינהלו אותנו.
4
ומה לגבי כל האירועים לנשים בלבד?
דפנה | 03-08-2018 8:43
תתבגר בחור לא בכל מקום חייב אשה או גבר , יש יתרון וזכות לאירוע נפרד !
5
בעזרת השם,בעתיד בכל ארץ ישראל ובחוק!
דוד | 03-08-2018 9:22
צניעות ועוונהחשובה מאוד לערכים יהודים ולהם אין מושג. כשנהיה בשלטון,בעזרת השם,בכל המרחב הציבורי תהיה הפרדה כחוק והחוק יוחל גם על מקומות בבעלות פרטית בחוק,בכנסים,בבתי מלון בחופים וכו.
6
אולי יש כאן הדרת נשים . גברים יותר
יפה יוסף | 03-08-2018 11:23
חופשיים לעשות כרצונם והנשים רודפות אחריהם כמו שכתוב בצורה לאשך תשוקתך זה היה עונשה של האשה חוה שחטאה בעץ הדעת ואנו הנשים מקבלות את העונש בכיף וממשיכות לרדוף אחרי הגברים. צריך למצוא דרך אחרת להשתחרר מהרגשת ההדרה.
7
החוף הנפרד פועל שלושה חודשים בשנה
סביון | 03-08-2018 15:51
החוף הנפרד פועל שלושה חודשים בשנה, בעבר פעל רק כשבעה שבועות, זו הפרה של הסטטוס קוו הידוע. אם מפרים אז מפרים, גם החילונים יתחילו להפר, מה תגידו אם ניסע בשבת בשכונות הדתיות? חוצפנים
8
החלנה
חלי | 03-08-2018 16:33
שמאלים צבועים נמאסתם, אילו ערבים מוסלמים היו דורשים את אותם התנאים, הייתם מתרפסים ומאפשרים להם לדרוך על כל העקרונות שלכם ומלבד שיסכימו לחייך לכיוונכם. אתם פשוט שונאים את יהדותכם. עלובים..ומה בפיכם אהבת חינם, ואהבת לרעך וכו..... הכל צביעות.
9
והאירועים המעורבים גם לא יפה
שימי | 04-08-2018 20:57
אני רוצה להגיע ולא לראות פריצות ממש הדרת דתיים.
10
בעזרת השם בעתיד
דוד | 04-08-2018 21:50
ההפרדה תהיה מחוייבת בחוק. פריצות תימגר מארץ ישראל