הזמן שלו: יעקב שוואקי בקליפ בינלאומי חדש•צפו

כוכב הזמר החסידי, יעקב שוואקי משיק קליפ בינלאומי חדש ומושקע "YOUR TIME". בהפקת הבמאי אהרון אוריאן, למילים שכתב ישראל בסר (עורך מגזין משפחה בארה"ב)- צפו עכשיו

כוכב הזמר החסידי, יעקב שוואקי משיק קליפ בינלאומי חדש ומושקע "YOUR TIME". בהפקת הבמאי אהרון אוריאן, למילים שכתב ישראל בסר (עורך מגזין משפחה בארה"ב). כשעל הלחן איצי וולדנר, והעיבוד המוזיקלי- רביד קשתי.

יעקב שוואקי מספר על ההשראה לשיר: "הילד שלי, חזר מבית הספר והראה לי את תוצאות המבחן שלו. ראיתי מיד שזה מתחת לממוצע. עם דמעות בעיניים ותחושת אכזבה, הוא אמר לי: "אבא, עשיתי כמיטב יכולתי… ילדים אחרים, בלי שום מאמץ, מקבלים ציונים הרבה יותר טובים…"

הסתכלתי עליו בגאווה ושאלתי: "מי נותן לקב"ה יותר נחת? מי שלא משקיע ומקבל ציונים טובים או, מי שמשקיע ומתאמץ ובכל זאת לא מקבל ציונים טובים?!"באותו הרגע, חשבתי על כל הילדים בעולם שמרגי​​שים ככה, וכך נולד השיר: "YOUR TIME"

יש כל כך הרבה אנשים בעולם שנאבקים ומתאמצים ולא רואים את התוצאות שהם רוצים. זה בדיוק מה שהקב"ה מצפה מאיתנו. לנסות את הטוב ביותר שאנחנו יכולים ולהשאיר לו את התוצאות" סיפר שוואקי וסיכם: "מקווה שהקליפ יעורר השראה לאלו שעדיין נאבקים כדי להצליח".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
הגיע הזמן שלך.. לכל אחד יש את הזמן שלו.
אורה | 26-07-2018 3:00
אסור להתייאש! כדאי שישירו את זה בעברית. לחזק את כל מי שעדיין לא הגיע הזמן שלו. שיר חזק ביותר.