אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

הגננת: "אמרנו שיר למעלות ופינינו את כל הילדים"

הגננת, שבלון תבערה נחת בחצר הגן שלה בזמן ששהו בו ילדים, שחזרה את רגעי הלחץ מהרגע שהבינה כי מדובר בבלון תבערה: "תוך 15 שניות היינו בממ"ד"

הגננת: "אמרנו שיר למעלות ופינינו את כל הילדים"
  (צילום: ביטחון אשכול)

לפני זמן קצר (שלישי) נחת בלון תבערה בחצר גן במושב במועצה האזורית שדות נגב, שבעוטף עזה. בלון נחת בחצר בזמן שהילדים שהו בחצר. על אף הלחץ ששרר בקרב צוות הגן, הגננת לא איבדה עשתונות ופעלה על פי ההנחיות: הרחיקה את צוות הגן והילדים והזעיקה את כוחות ההצלה.

לאחר מספר דקות הגיע חבלן שנטרל במיומנות את בלון התבערה, ללא נפגעים.

הגננת, שהתראיינה לחדשות עשר, אמרה: "הסתכלתי לשמים, ופתאום ראיתי שנפל לנו בחצר משהו עם עשן ובוער, ישר הבנתי מה קרה, ו-15 שניות היינו בממ"ד, פינינו את כולם, אמרנו שיר המעלות, ואנחנו בטוחים שממשלת ישראל עושה הכל כדי להגן עלינו".

תמר כהן-מרדכי, תושבת מושב תקומה, אמרה ל"מעריב" כי "זה קצת מפתיע, כי אנחנו, למזלנו, רחוקים ולא סובלים, כמו ביתר האזור, מצבע אדום ומעפיפוני התבערה, למרות כל המתיחות האחרונה. הפעם הרוח נשאה את הבלון אלינו, וכאשר קיבלנו את ההודעה על בלון התבערה, רצנו לכיוון הגן".

"לתדהמתי, מצאתי שהילדים שלנו רגועים. הסייעת בת שבע היא מאוד אחראית, ומיד מיהרה להכניס את הילדים אל תוך הגן. ההורים היו מבוהלים יותר מהילדים".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו