אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום
מבצע צוק איתן

האם הכיסאות של רה"מ והרמטכ"ל יישארו ריקים באזכרה להדר גולדין?

אירוע הזיכרון הרביעי לנפילתו של סגן הדר גולדין ייערך מחר בכפר סבא. חברי "צעירים ולא מפקירים" יציבו כיסאות ריקים עבור ראש הממשלה, הרמטכ"ל ושר הביטחון: "כולם צריכים לזכור מי אחראי לכך שהדר עדיין נמצא בשבי"

האם הכיסאות יישארו ריקים באזכרה להדר גולדין?
  הכיסאות הריקים באזכרה (צילום: צעירים ולא מפקירים)

אירוע הזיכרון הרביעי לנפילתו וחטיפתו של סגן הדר גולדין ז"ל, שנפל במבצע צוק איתן, יתקיים מחר (שלישי) ב- 17:00 בבית העלמין הצבאי בכפר סבא. השנה יצוינו ארבע שנים למבצע צוק איתן, כאשר הדר עדיין בשבי החמאס ועדיין לא חזר לקבר ישראל. האזכרה מתוכננת להתקיים בהשתתפות אלפי מוקירי זכרו של הדר, כשלאחר האזכרה ב- 18:30 יתקיים אירוע זיכרון מיוחד לדמותו של הדר ז"ל בהשתתפות אישי ציבור ואמנים מובילים.

חברי ארגון "צעירים ולא מפקירים" החליטו להציב בעת האירוע שלושה כיסאות ריקים עבור ראש הממשלה בנימין נתניהו, שר הביטחון אביגדור ליברמן והרמטכ"ל גדי אייזנקוט. "אנו נשים את הכיסאות הריקים עם שמותיהם כדי שכולם יזכרו מי אחראי למחדל שהדר עדיין נמצאת בשבי החמאס" אמרו בארגון. "מי שנמנע עד היום מלהשתמש בכלים הנתונים בידיו בכדי להחזיר קצין מצטיין לקבר ישראל, יהיה מספיק פחדן בשביל להראות את פרצופו באירוע הזיכרון השנתי".

חברי "צעירים ולא מפקירים" אומרים כי הם "בטוחים שבניגוד לראש הממשלה, שר הביטחון והרמטכ"ל, עם ישראל יגיע בהמוניו לאזכרה השנתית של הדר שעורכת משפחתו זו השנה הרביעית". עוד אמרו כי "המחדל בו חמאס עדיין מחזיק בהדר ז"ל ככלי מיקוח הוא אות קלון עבור מי שאינו מסוגל לקחת אחריות. לצערנו, העניין כנראה גדול על מקבלי ההחלטות שלנו. אנחנו כאן כדי להזכיר להם שעם ישראל לא שכח את ההבטחה להחזיר את הדר לקבר ישראל".

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו