אחרי הרב הראשי- גם הרב שטרן תומך: "כל מי שיכול לסייע- יבורך"

רבה הראשי של ירושלים וחבר מועצת הרבנות הראשית, הרב אריה שטרן, מפרסם סרטון תמיכה בפרוייקט מימון ההמונים של קהילת נצרים בעיר אריאל

אחרי הרב הראשי- גם הרב שטרן תומך:  "כל מי שיכול לסייע- יבורך"
  הרב אריה שטרן (צילום: בועז בן ארי)

רבה הראשי של ירושלים וחבר מועצת הרבנות הראשית, הרב אריה שטרן, מפרסם היום (חמישי) סרטון תמיכה בפרוייקט מימון ההמונים של קהילת נצרים בעיר אריאל.

קהילת נצרים, שנעקרה מהיישוב נצרים שחרב בהתנתקות והתיישבה בעיר אריאל, הקימה בעיר מפעלות ויוזמות חסד ותורה רבות, ביניהן פרוייקטים של גמ"ח למשפחות נזקקות, סיוע לנוער בסיכון, התנדבות ועזרה למשפחות במצוקה, התנדבות עם ילדים בעיר, קשישים, ניצולי שואה, מערך שיעורי תורה לסטודנטים באוניברסיטת אריאל ועוד.

היום בלילה יסתיים פרוייקט מימון ההמונים של הקהילה באתר GiveBack, שבהשלמתו יוכלו הפרוייקטים שהקימה הקהילה להמשיך ולהתקיים.

בסרטון מספר הרב על מפעלות הקהילה, קורא לציבור להיות שותפים, שכן "יש בדברים מצווה רבה".

לדבריו: "מכיר אני ומוקיר את הרב של הגרעין באריאל, הרב ציון טוויל. ולפי השמועה ששמעתי, שהוא מנהיג את הקהילה בגאון ובהצלחה רבה, בתוך הדברים הנעשים על ידי הקהילה היפה של נצרים, שבאו מגוש קטיף כאשר גורשו משם, ובאו לעיר אריאל והחלו לעסוק במעשים טובים ובעוד כמה פרוייקטים של צדקה וחסד. סומך אני עליהם שעושים את הדברים בצורה נכונה וטובה, ויש תועלת רבה ומתקדש שם שמיים על ידם. אף אני קורא לכולם לכל מי שיכול לסייע בידם – ודאי שיש בזה מצווה רבה, ויבורך על כל מה שנותן ועוזר בדברים הגדולים והחשובים האלה".

איציק וזאנה, חבר הגרעין ומנהל מערך שיעורי התורה באוניברסיטה, מוסר: "זכות גדולה להתברך מפי רבה של ירושלים, הרה"ג הרב אריה שטרן שליט"א. אנו בעיצומם של ימי האבל על חורבן ירושלים. אריאל קרויה בשמה של ירושלים, והדרך לבניינה של ירושלים עוברת בבניין אריאל והארץ כולה ברוח ובחומר, בחיבור כל חלקי העם ובאהבת חסד. אנחנו שמחים להיות חלק מכל זה ומודים בכל לב לרב שטרן שליט"א על האמון שהוא נותן בנו".

כאמור, היום בשעה 23:00 בדיוק יסתיים פרוייקט מימון ההמונים באתר Give Back: "ממשיכים את רוח נצרים".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע