התפתחות דרמטית: פוענח רצח אופירה חיים

משטרת ישראל הצליחה לפענח את רצח אופירה חיים- תושבת תל מונד בת ה-56- שגופתה נמצאה קבורה בחצר ביתה. עורכי הדין של החשודים: "מאמינים שהסיפור יסתיים בקרוב מאוד"

התפתחות דרמטית: פוענח רצח אופירה חיים
  העץ תחתיו נקברה הרצחת (צילום: פלאש90)

הרצח של תושבת תל מונד, אופירה חיים– שנעדרה מביתה כשלושה שבועות וגופתה נמצאה אתמול (שלישי) קבורה בחצר ביתה- פוענח הלילה על ידי משטרת ישראל. לדברי גורמים במשטרה, הלילה חלה התפתחות דרמטית בחקירה הקשורה לאחד החשודים שנעצרו שהוא גם קרוב משפחתה של הנרצחת. הוא וחשוד נוסף יובאו היום לפני שופט לדיון בהארכת מעצרם.

כאמור, אתמול בצהריים נמצאה גופתה של אופירה חיים בת ה-56 לאחר שלושה שבועות של היעדרות והמשטרה חקרה כמה מקרובי משפחתה בחשד כי הרקע לרצח הוא סכסוך כספי.

אמש נודע כי אחד מחבריהם של קרובי המשפחה שנחקרו עבר לאחרונה לגור בבית והוא זה שטיפל בגינה לאחר שנודע על היעדרותה של אופירה חיים.

אותו חבר הוציא הרבה פסולת מהגינה במהלך ההיעדרות ואחת מבנות המשפחה אמרה כי עדיין אינם יודעים לומר מדוע הוא טיפח את הגינה אך ציינה כי הוא לא השתתף בחיפושים.

עו"ד יהלי שפרלינג ועו"ד תמיר סננס ממשרד עו"ד נוי-סננס-שפרלינג-חצרוני המייצגים כמה מהחשודים בפרשה מסרו כי מדובר בחשד מופרך שאין כל קשר למציאות: "אנו מאמינים כי הסיפור יסתיים בקרוב מאוד".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
2 תגובות - 1 דיונים מיין לפי
1
פרח שנשתל בגינה
דניאל | 11-07-2018 10:12
לפחות שקברו אותה בגינה שבביתה .ולא עשו לגופה משהו יותר גרוע .חבל מקרה מצער מאוד ובמיוחד שמדובר בסיכסוך כספי .הנה מי היה מאמין שימצאו אותה שם צחוק הגורל .מרוב עצים לא רואים את היער .תודה
בושה
תנעמי לאה | 18-04-2019 1:22
רוצח פסיכופט מנוול הוא הולך להרקב בכלא כל החיים זבל של אדם אם לא חלאת המין האנושית טינופת ממש משפחה כולם שם מופרעים בראש