נפטר הילד מבית אל שטבע בבריכה

ברוך דיין האמת. הילד נתנאל חיים שליו בן ה-5 מבית אל שטבע בסוף השבוע שעבר בבריכה פרטית בבית בהר שמואל, הלך לפני זמן קצר לעולמו

נפטר הילד מבית אל שטבע בבריכה
  (צילום: שאטרסטוק)

ברוך דיין האמת.

הילד נתנאל חיים שליו בן ה-5 מבית אל שטבע בסוף השבוע שעבר בבריכה פרטית בבית בהר שמואל, הלך לפני זמן קצר (חמישי) לעולמו.

ממועצת בית אל נמסר:

קהילת בית אל משתתפת בצערם של בני משפחת שלו, ובתוכם עובדת המועצה, אילנה, על מותו של בנם נתנאל חיים. הלוויה תתקיים מחר, שישי בשעה 12:00 בבית העלמין. המשפחה תשב שבעה בביתה ברחוב מבוא הדס בישוב.

המשפחה החליטה לתרום את איבריו של בנם נתנאל חיים ז"ל.

טביעה בבריכה פרטית

כזכור, ביום שישי האחרון, התקבל דיווח במוקד 1221 של איחוד הצלה על ילד שטבע בבריכה בחצר ביתו בהר שמואל.

מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף ירושלים שהוזעקו למקום החלו בהחייאה על הילד שמצבו הוגדר אנוש.

בימים האחרונים נלחמו הרופאים על חייו אך הערב כאמור נקבע מותו.

ראובן צרפתי חובש ביחידת האופנועים של איחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי למקום יחד עם מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה שגרים בסמיכות למקום ביצענו פעולות החייאה על הילד שנמשה מהבריכה כשהוא ללא דופק ונשימה. לאחר מכן הוא פונה תוך כדי המשך פעולות החייאה במצב אנוש לבית החולים הדסה הר הצופים בירושלים".

עוד נמסר מדוברות איחוד הצלה כי "עקב אופי האירוע פועלים במקום בדקות אלו אנשי יחידת חוס"ן – היחידה לסיוע נפשי של איחוד הצלה".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
3 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
במקרה אני מכיר את בעלי הנכס, השכירו את הנכס
hakuna-matata | 14-06-2018 19:56
לשבתות, חשבו שהם חכמים... לא ביטוח עסק, לא ביטוח לנכס, לא חשבוניות ולא קבלות. אנשי עסקים עאלק...... כשתראו את הפרצוף שלהם תבינו הכל. כמותם כך הוילה חחחח בדיחה מי שנותן יד לדבר הזה. במועצת גבעת זאב ידעו על חריגות הבניה בבית וכי הוא משמש כעסק לכל דבר. יש לחקור במחלקת הנדסה.
2
הורים משלמים בשביל אלה עם הגיפים השחורים שלא
משלמים | 14-06-2018 20:28
המנהלת הציגה לועד ההורים (אני בועד) את רשימת ההורים שלא משלמים. היינו בהלם. אלה שכל קיץ בחול ומחזיקים 2 רכבים יקרים בצבע שחור - לא משלמים !!! לכן, אלה שכן משלמים, משלמים יותר על מנת לכסות לאחרים. ואין להם בושה. אמרתי להורה שהבת שלו נוסעת לטיולים וזה עולה כסף, ההורה החצוף אמר שמשרד החינוך מממן.... הורה אחר איים לתבוע את המנהלת כי למה פרסמה לועד שהוא לא משלם.... לא נעים, אבל גם במגזר שלנו אלה שלא משלמים הם בדרך כלל מאוכלוסית שתו לי אכלו לי והגיע הזמן להגיד את זה. ויש להם עוד טענות.
3
רשלנות להורים
ציפורה חסיד | 14-06-2018 20:35
עכשיו החופש של הילדים אני מקווה שההורים יפתחו את העניים מספיק מה שקרה בעבר לילדים אסון לילדים מכל מיני סיבות יש חופש כל כך ארוך תעשו מזגרת לילדים שהחופש שלו יהיה אסונות דאי לעסונות ורשלנות של ההורים