מרתק • חיוך ועצבנות: ניתוח שפת הגוף של טראמפ וקים

לפני ואחרי הפגישה שידרו שני המנהיגים נינוחות ופיזרו חיוכים לכל עבר, כשכל אחד מהם מנסה להיראות בטוח בעצמו יותר מהשני, אך ניתוח של שפת הגוף של השניים מגלה גם דברים אחרים

מרתק • חיוך ועצבנות: ניתוח שפת הגוף של טראמפ וקים
  טראמפ וג'ונג און (צילום: עמוד הטוויטר של רשת Fox News)

היסטוריה נרשמה הבוקר (שלישי) כאשר נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ, ושליט צפון קוריאה קים ג'ון און, נפגשו בסינגפור ולחצו ידיים.

לפני ואחרי הפגישה שידרו שני המנהיגים נינוחות ופיזרו חיוכים לכל עבר, כשכל אחד מהם מנסה להיראות בטוח בעצמו יותר מהשני, אך ניתוח של שפת הגוף של השניים מגלה גם דברים אחרים.

על פי הפרסום באתר החרדי 'כיכר השבת', המומחית לשפת גוף, קארן לאונג, ניתחה עבור סוכנות הידיעות 'רויטרס' את מה שהמנהיגים שידרו באמת בכל תנועה וניד. לאונג ציינה כי ברגעים הראשונים ניכר כי טראמפ וקים, ניסו כל אחד בתורו, להפגין שליטה במצב ולהציג חזות של מי שמנהל את העניינים. עוד הסבירה לאונג כי בלחיצת היד של שני המנהיגים, נראה היה שטראמפ מודע לזה שהוא צריך להיראות מנהיג.

על השיחה שקיימו השניים, אמרה לאונג כי טראמפ נראה כי שמדבר יותר בעוד קים מקשיב לו בתשומת לב רבה.

אמנם הפגישה בת 41 הדקות בין השניים לא תועדה, אך לאונג ניתחה את שפת הגוף של השניים לפני כניסתם לפגישה. לאונג ציינה כי במהלך הצעידה, קים פנה שלוש פעמים אל טראמפ ואף טפח על זרועו של נשיא ארה"ב. לדברי לאונג, המהלך של ג'ון און נועד להפגין שליטה במה שקורה, אך הדבר כנראה לא ממש עזר לו כי ניכר היה שטראמפ הוא זה שמוביל את קים אל הפגישה בחדר.

לאונג הוסיפה כי האמת התגלתה במלואה שעה ששני המנהיגים התיישבו על הכסאות, אז ניכר המתח והעצבנות של שניהם. לדבריה, טראמפ חייך חיוך עקום ונע בעצבנות על הכסא בעוד קים רכן ובהה ברצפה.

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע