לאחר שנעלמה: מלניה טראפ חוזרת במיטבה

לאחר שלא נראתה בציבור כמעט חודש שלם, מאז הניתוח בכליות שעברה. מלניה טראמפ חזרה להציג נוכחות מרשימה לצד בעלה ועל הדרך לעשות סוף לשמועות המדאיגות

לאחר שנעלמה: מלניה טראפ חוזרת במיטבה
  (צילום: מתוך אינסטגרם)

לאחר 24 ימים בהם לא נראתה בציבור, מלניה טראמפ מתחילה לחזור לשגרה הנשיאותית. אמש הופיעה לצד בעלה הנשיא, במסגרת תדרוך של סוכנות ניהול מצבי החירום האמריקאים בנושא הוריקנים ונראתה מחויכת מתמיד, יחסית למי שעברה לאחרונה כמה הוריקנים אישים לא קטנים.

מלניה בחרה לחגוג את החזרה לשגרה בשמלת מעיל בגוון בז', שדומה בסגנון ובגזרה להרבה שמלות שלבשה כבר בעבר. אבל אנחנו כרגיל הכי בעד למחזר נוסחה שעובדת טוב ולמחזר בגדים בכלל.


"היא עברה תקופה קצת קשה אבל היא בסדר גמור", מסר טראמפ לכל הדואגים, לאחר התדרוך ואמר למלניה שישבה לצידו "האנשים במדינה הזו אוהבים אותך, אז תודה לך, מותק".

בתחילת השבוע מלניה נראתה לראשונה באירוע שהתקיים בבית הלבן, לאחר שלל שמועות מדאיגות שרצו ברשת ובתקשורת על היעלמותה המסתורית מאז מאז ההליך הרפואי שעברה להסרת גידול שפיר הנמצא באחת מכליותיה.


אמש לפני האירוע, צייץ הנשיא טראמפ בחשבונו הרשמי הסבר להעלמות המסתורית של מלניה:"תקשורת הפייק ניוז הייתה כל כך לא פיירית ואכזרית כלפי רעייתי והגברת הראשונה שלנו. במהלך התאוששותה מהניתוח הם דיווחו על הכל, מחוויה של כמעט מוות ועד מתיחת פנים ועזיבה של הבית הלבן (ואותי) לטובת ניו יורק או וירג'ינה, ואפילו התעללות. הכל מזויף, היא בסדר גמור"

מאוחר יותר סיפר כי ארבעה עיתונאים ראו את מלניה בבית הלבן בשבוע האחרון, בדרכה לפגישה ולא טרחו לדווח על זה שמלניה בסדר וחוזרת לשגרה, כי זה פוגע ב"פייק ניוז" שטיפחו על היעלמותה.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
תגובה אחת מיין לפי
1
האמת לא מעניינת
יפה יוסף | 13-06-2018 13:33
העיקר שיהיו חדשות מעניינות.כמה שיותר רע יותר מעניין .אמת? ככה זה בלי הקבה.