בלי סיבה: ערבים מתפרעים בהר הבית; צפו

שוב התפרעות של ערבים בהר הבית. פורעים מוסלמים יידו אבנים, כסאות וחפצים מכל הבא ליד, על המבקרים בהר ועל השוטרים. המשטרה הדפה את המתפרעים לתוך אחד המסגדים ומשם הגיחו הפורעים בהשלכת אבנים לעבר השוטרים

בלי סיבה: ערבים מתפרעים בהר הבית; צפו
  (צילום: דוברות המשטרה)

שוב התפרעות של ערבים בהר הבית. פורעים מוסלמים יידו אבנים, כסאות וחפצים מכל הבא ליד, על המבקרים בהר ועל השוטרים. המשטרה הדפה את המתפרעים לתוך אחד המסגדים ומשם הגיחו הפורעים בהשלכת אבנים לעבר השוטרים.

מהמשטרה נמסר: "הבוקר, במהלך ביקורים בהר הבית נזרקו אבנים, כסאות וחפצים שונים לעבר קבוצת תיירים, כתוצאה מכך נפגעו מספר תיירים, בהם תייר שנפגע קל ברגלו ופונה לטיפול רפואי. בהמשך, במהלך פעילות השוטרים במקום, נזרקה אבן לעבר שוטר שנפגע קל.

השוטרים פתחו בסריקות וחקירה מאומצת ונחושה במטרה 'לשים את היד' על המעורבים, ועד עתה נעצרו 2 חשודים שהיו מעורבים בזריקות האבנים, החקירה נמשכת ומבוצעות פעולות במגוון מישורים לאיתור מעורבים נוספים.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
אולי הם מתפרעים בגלל שמדכאים אותם, גונבים להם
יעל מוס | 07-06-2018 16:18
קרקעות וכו, מכריחים אותם לנסיוע בכבישים עוקפים עשרה קילומטר בשביל לעבור מכפר קרוב אחגד למשנהו (מרחק של קילומטר וחצי) ועוד כל מיני סיבות טיפשיות כאלה. בדרום אפריקה קראו לזה אפרטהייד.
2
להפעיל את המשטרה והחוק כמקובל בתל אביב
שמואל בן אברהם | 08-06-2018 11:02
משטרה וממשלה ללא משילות. חבל