אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

בשידור חי: עימות בין סרבן גט לאשתו. האזינו

העיתונאית איילה חסון המגישה תכנית ברדיו 103FM, צלצלה בשידור חי וללא התראה מוקדמת למיקי שמעוני- סרבן גט המתגורר בלוס אנג'לס- ועימתה אותו את אשתו- לימור הראל

בשידור חי: עימות בין סרבן גט לאשתו. האזינו
  (צילום: יונתן זינדל/ פלאש90)

העיתונאית איילה חסון המגישה תכנית ברדיו 103FM, צלצלה בשידור חי וללא התראה מוקדמת למיקי שמעוני- סרבן גט המתגורר בלוס אנג'לס- ועימתה אותו את אשתו- לימור הראל.

"רצינו לבדוק למה אתה זכאי לחיים נוספים והיא לא", אמרה לו חסון בפתח דבריה. "לימור הראל טוענת שאתה מוכן לתת לה גט רק אם היא תפטור אותך מתשלום מזונות לבן המשותף שלכם שלא שולמו במשך תשע שנים".

שמעונה התבקש להשיב לטענות ואמר כי "התמונה לא נכונה, אני משלם מזונות. היא ממשיכה בחיים שלה, ואני לא יכול לראות את הבן שלי או להגיע לישראל. היא ביקשה כל מיני צווים, ואת המזונות היא השיגה שלא ביושרה ובהיעדר הגנה. היא לקחה את הילד והואשמה בחטיפה".


שמעוני המתגורר בלוס אנג'לס אמר עוד כי הוא מחלים מפציעה, ולכן לטענתו לא העביר מזונות בשנה וחצי האחרונות. "היא לא שבויה שלי, אני שבוי שלה. היא השאירה לנו פה חובות והלוואות, קמה והלכה", טען.

בשלב הזה צורפה לשידור הראל, שהתייחסה לטענות: "ביהמ"ש החליט בשלוש ערכאות שהילד נשאר בארץ עם אמא שלו. יש למיקי חוב של יותר ממיליון שקל מזונות שהוא לא משלם יותר מתשע שנים. במשך תשע שנים אני נלחמת שהוא ישלם, אך החוב נותר קיים. יש לו עיכוב יציאה מהארץ בגלל שהוא לא משלם מזונות, וזה בהחלטה של בית המשפט".

כשנשאל האם היא ממציאה דברים, השיב שמעוני: "כן. היא עורכת דין. היא מכירה את המשחקים ואת המערכת המשפטית והיא חוסמת לי את האפשרות להגיע לישראל. לילד שלי יש בר מצווה בעוד ארבעה חודשים, והיא אפילו לא מאפשרת לי להתקרב אליו".

חסון טענה בפניו כי הוא רוצה לבוא לבר מצווה של ילד שהוא לא נושא באחריות לגידול שלו. על כך השיב שמעוני: "זה לא נכון, יש לי את כל הצ'קים כהוכחה. אני יכול להוכיח לך ששילמתי מזונות, ושהיא מפרשת את טוב הלב שלי כחולשה, כי אדם שחוטפים לו את הילד כאן בארה"ב – מכניסים את החוטף לכלא. בחרתי בהליך אזרחי והיא הטעתה אותי".

יש לך עוד ילדים?, שאלה חסון. שמעונה השיב: "זה לא רלוונטי אם יש לי עוד 20 ילדים. לא הקמתי שום משפחה". אז הבאת ילדים בלי משפחה?, הקשתה חסון, ושמעוני השיב: "לא הקמתי שום משפחה".

בשלב הזה אמרה להם חסון: "אני חייבת להגיד שאתם שורפים את החיים שלכם על מריבות סרק. תחליטו, תעשו את הוויתורים ותפרשו כנפיים – כל אחד לדרכו".

הראל מצידה השיבה: "עורכי הדין שלו ושלי הגיעו להסכמה שהוא ייתן לי גט, והסכמנו לבטל את עיכוב היציאה מהארץ כדי שיבוא לראות את הבן שלו ויוכל לחזור מתי שהוא רוצה. הוא לא חייב לשלם שקל".

לאחר שהדיון הגיע למבוי סתום, חתמה חזון ואמרה: "אנחנו נאלצים לסיים את הדיון. לצערנו לא הצלחנו בתוכנית הזו לפתור את הפלונטר. אומר לכם לסיום שהחיים קצרים".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
שימוע לנתניהו
שרה רבקה | 07-10-2019 14:15
מדוע השימוע בדלתיים סגורות כמו ברוסי ה . זכות הציבור לדעת אם נתפר תיק,. כאשר עשו זא למנדבליט הוא טען שתופרים לו תיק מתוך אינטרס. שפיו וליבו יהיו שווים. אנחנו בארץ דמוקרטית או שמא לא