אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

ליברמן קרא: אלו הח"כים שמסרבים להדיח את זועבי

השר ליברמן מקדם את החוק להדיח את "המחבלת חנין זועבי", כלשונו. בציוץ בטוויטר האשים את ליצמן, הרצוג ושלח שלא חתמו: "לא מבין מדוע ח"כים נותנים יד לטרוריסטית הזו"

ליברמן קרא: אלו הח"כים שמסרבים להדיח את זועבי

הלחץ להדיח את חה"כ חנין זועבי מהכנסת מתגבר. מעל 40 חברי כנסת כבר חתמו על חוק ההדחה שיזם ח"כ עודד פורר (ישראל ביתנו). כדי שהמהלך יצליח נדרשות בך הכל 70 חתימות, אולם בחלק מהמפלגות: כולנו, יהדות התורה ומרצ מסרבים הח"כים לחתום.

שר הביטחון, אביגדור ליברמן, נרתם למאמץ לקדם את הצעתו של חבר מפלגתו חה"כ עודד פורר, וקרא: "המחבלת חנין זועבי נמצאת בכנסת ומקדמת טרור נגד חיילי צה"ל ואזרחי מדינת ישראל רק בגלל שחברי כנסת מהמחנה הציוני, יש עתיד והמפלגות החרדיות, מסרבים לחתום על הצעתו של ח"כ עודד פורר להדיח אותה על פי חוק", כתב בחשבונות הפייסבוק והטוויטר שלו.

בהמשך האשים את סגן השר ליצמן, יו"ר האופוזיציה הרצוג וחה"כ שלח, בטענה כי הוא "לא מצליח להבין למה השלושה נותנים יד לטרוריסטית הזו (זה בסדר תמר זנדברג, ממך אין לאף אחד ציפיות)".

"הדבר היחיד הלא דמוקרטי שיש כאן, זה מחבלת שיושבת בכנסת ופועלת נגד חיילי צה"ל", הדגיש וביקש מהם להיכנס לאתר ולכתוב לכל הח"כים שמסרבים לחתום.

בשבוע שעבר, אישר בג"ץ  את חוק ההדחה והודיע שאין בכוונתו לפסול אותו. הפסיקה הגבירה את קצב החתימות מקרב ח"כים בליכוד ובסיעת כולנו. אולם מי שעדיין מסרבים לחתום הם חברי המפלגות החרדיות, לאור הקרבה ששוררת בינם לבין הח"כים הערבים בשורה של נושאים.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
4 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
ליברמן נשאר ברברן מדבר יותר מדי ומעט לא עושה
אריק | 04-06-2018 13:04
שימשיך לקשקש בקומקום
2
מאת הד' היתה זאת.
יפה יוסף | 04-06-2018 13:44
כי לפי הקבה מקומם של כל הערבים בגדה בנפרד מהיהודים.
3
תמר זיין ברג בעצמה איסלאמית מחבלת.
יהודיה גאה | 04-06-2018 13:54
כלבה מיוחמת שעולה לקבר של עראפת המחבל עם הדם על הידיים ומתגעגעת אליו. מה יש לחשוב עליה? אני מאחלת לה שבביקור הבא שתעלה לקבר המחבל היא תצטרף אליו ותישכב לידו צמוד.
4
ליברמן ממש גילה לכולם את אמריקה
אוראור | 12-08-2018 17:32
כשהסביר לכולם מי המפלגות הצבועות שמתנגדות להדחתה של המחבלת הזאת..