אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

פעילי bds פוצצו נאום של השר כהן: "זה דם על הידיים"

מתיעוד שהגיע לסרוגים, נראים פעילי bds שהתפרצו לעבר השר אלי כהן שנמצא בקנדה, זאת בעקבות חתימת הסכם בין שתי המדינות. "זה דם על הידיים של הקנדים", האשימה אחת מהן

פעילי bds פוצצו נאום של השר כהן: "זה דם על הידיים"

פעילי bds התפרצו לעבר שר הכלכלה אלי כהן שנמצא בקנדה, במהלך אירוע חגיגי עם אנשי עסקים בעיר. בסרטון נשמעת אישה כשהיא צועקת נגד חתימת הסכם בין שתי המדינות: "זה דם על הידיים של הקנדים", האשימה.

כהן, הגיע השבוע לטורונטו, בכדי לחתום על הסכם סחר חופשי משודרג לאחר 20 שנה עם עמיתו השר לסחר חוץ פרנסואה פיליפ שמפיין. השניים חתמו על ההסכם המעודכן שכולל הפחתות מכס על כ-2,000 מוצרים וכן תוספות הנכללות בהסכמי סחר חופשי מודרניים – דוגמת סחר אלקטרוני, סביבה, סחר ועבודה ועוד.

סביב האירועים האחרונים בעזה, הוסיפה האישה שהגדירה עצמה "קנדית מישראל ומנהיגה של הקהילה היהודית", בהאשמות: "אנחנו לא מאמינים ברצח חפים מפשע". בהמשך טענה כי הסכם הסחר עם ישראל זה דבר גרוע לקנדה מכיוון שהפלסטינים קוראים לחרם על ישראל, "זה דם על הידיים של הקנדים". השוטרים הוציאו אותה מן האולם תוך כדי שהיא צועקת להם שיורידו ממנה את היידים.

זהו הסכם סחר חופשי שלישי מתחילת השנה, עליו חתם כהן, זאת אחרי פנמה ואוקראינה. "ההסכם שנחתם היום משקף, בין היתר, את מדיניות המשרד להרחיב את היצוא מישראל באמצעות מערך הסכמי סחר בינלאומיים לקידום התעשייה הישראלית וכן להקל ביבוא חומרי גלם והוזלת יוקר המחיה", אמר השר כהן.

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו