הסוף למטבעות? המהלך שיהפוך אמני רחוב לעשירים

עיריית לונדון, בירת המוזיקה העולמית מובילה מהפך טכנולוגי בקרב אמני הרחוב ומאפשרת לקהל לשלם להם על ידי הסמארטפון, כרטיסי האשראי ועוד. "חשוב שנתמוך בכוכבים של מחר" סיפר מוביל היוזמה

הסוף למטבעות? המהלך שיהפוך אמני רחוב לעשירים

בקרוב כנראה 'אין לי עודף', כבר לא יתקבל כתירוץ רלוונטי. בירת המוזיקה העולמית החליטה ליזום מהלך שצפוי לשנות את חייהם של אמני הרחוב (ומי יודע אולי גם של קבצנים בעתיד הרחוק…)

במסגרת יוזמה חדשה של עיריית לונדון ואיגוד אמני הרחוב בלונדון (כן יש דבר כזה אצלם) הוחלט לספק לזמרי רחוב מקומיים קוראים מגנטיים של החברה השבדית iZettle המאפשרים דרך נוספת ורלוונטית במיוחד לעוברים והשבים לתרום להם. היוזמה מאפשרת תשלום פשוט באמצעות קירוב סמארטפונים, שעונים חכמים וכרטיסי אשראי אל הקורא המגנטי. כשסכום התשלום נקבע מראש על ידי האמן.

התחיל מהרחוב והגיע אל לב הפלייליסט הבריטי: 

ראש עיריית לונדון, סאדיק קאן, הסביר את החלטת העירייה לתמוך באמני הרחוב ומסר: "מאדל ועד סטורמזי, ומ-The XX ועד דואה ליפה – לונדון היא בית גידול למוסיקה ולכן זה חשוב מאוד שנמשיך לתמוך בכוכבים של מחר".

כחלק מחגיגות ההשקה של היוזמה שצפויה להעניק פרנסה ראויה ללא מעט אמני רחוב בלונדון, נבחר להופיע הזמר מייקל דייויד רוזנברג המוכר בשם הבמה Passenger, שהצליח מרחובות לונדון להגיע לפלילייסט העולמי.

 

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע