אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

גליק חושף: למה הזמנתי את סרבן הגט לכנסת

אחרי שגזר על עצמו שתיקה בנושא, הערב פרסם חבר הכנסת יהודה גליק את הסיבה שהביאה אותו להזמין את סרבן הגט ירון אטיאס לפגישה בכנסת- מהלך אשר עורר סערה גדולה במשכן עצמו ובמערכת הפוליטית

גליק חושף: למה הזמנתי את סרבן הגט לכנסת
  (צילום: יונתן זינדל/ פלאש90)

אחרי שגזר על עצמו שתיקה בנושא, הערב (שני) פרסם חבר הכנסת יהודה גליק את הסיבה שהביאה אותו להזמין את סרבן הגט ירון אטיאס לפגישה בכנסת- מהלך אשר עורר סערה גדולה במשכן עצמו ובמערכת הפוליטית.

בפוסט ארוך מאוד שפרסם בעמוד הפייסבוק שלו, תיאר גליק את השתלשלות האירועים, את הרגע בו זיהה סדק בחומת הסרבנות של אטיאס, ובשיקוים לקיים את הפגישה דווקא בכנסת ולא במקום אחר.

בפתח דבריו כתב גליק כי "הדברים שייכתבו להלן נכתבים בכאב כל כך עמוק שכמוהו לא חשתי זמן כה רב". עוד הוא הוסיף כי "הפוסט יהיה ארוך מאוד ובו בין השאר מענה על שאלת הפגישה שלי עם ירון אטיאס (האיש שבית הדין קבע שהוא סרבן גט),על מיקום הפגישה בכנסת ועל איך שאני רואה את הדברים שאורעו בעקבות כך בכנסת, בתקשורת וברשתות החברתיות". חבר הכנסת הוסיף כי "מי שאין לו סבלנות לקרוא אז השורה התחתונה היא שנכון לרגע זה אין גט. משמעות הדבר שככל הנראה אביהם של שלושה ילדים, שהגדול שבהם בן 11 עלול להיכנס בקרוב לכלא, ואימם תמשיך להיות כלואה על ידי בעלה שאינה חפצה בו".

בשלב הזה פירט גליק את כל השתלשלות האירועים, וכתב בין היתר: "עם פרסום פסק בית הדין קראתי אותו ומיד פרסמתי את החלטת בית הדין בעמוד הפייסבוק שלי וקראתי לכל מי שיכול, לפעול בהתאם לפסק הדין. בפסק הדין נכתבה רשימה ארוכה של החלטות המבוססות על "הרחקות דרבנו תם" שיש לנהוג כלפי הבעל , אשר בית הדין קבע שהוא חייב לגרש את אשתו בהקדם".

גליק הוסיף כי "מי שקורא את פסק הדין מבין שמטרת בית הדין אינה הסנקציות. החרם על כל חלקיו נועדו למטרה אחת והיא להביא לגירושין. ועל כן בקריאת פסק הדין של בית הדין תפס את עיניי דווקא המשפט שהופיע בסעיף 1 "בית הדין פונה לכל מי שבידו לשכנע את המשיב להתגרש בהקדם".


גליק סיפר כי "לפני שהחלטתי לבדוק אפשרות לסייע בעניין השתדלתי לעקוב אחרי השתלשלות הפרשה. קראתי את הפוסטים שכתבו הבעל והאישה ואז האזנתי לראיונות שהוא נתן הן לאברי גלעד והן לאסף ליברמן ורועי שרון בתוכנית הבוקר שלהם. לאחר מכן האזנתי קשב רב לראיון שנתנה אשתו ל אמילי עמרוסי ו עמיחי אתאלי‏. לאחר כל זה הבנתי שאכן מדובר במקרה קשה מאוד והסיכוי להצליח להביא לגט קטן ביותר אך חשבתי שמצאתי סדק קטן שהרגשתי שמן הראוי לתת לו צ'אנס. ידעתי שאם לא אתן את הצ'אנס, ולמרות שסיכויי הצלחתו קטנים, לא אסלח לעצמי כל החיים על שלא ניסיתי".

"מזה מספר שנים אני עסוק לא מעט בהקשבה לגברים ולנשים בתהליכי גירושין. המצוקות נוראיות לגבר, לאישה, לילדים, להורים, לאחים ולאחיות ולכל הסביבה. בעבר אף הצלחתי במספר מקרים להביא לשחרור מספר עגונות. מכיוון שכך ביקשתי לבחון האם יש סיכוי שאוכל לפעול בהתאם להנחיית בית הדין ולהביא לגט".

"אני מוכרח לציין כי באופן אישי בכל תחומי החיים בכלל ובענייני גירושין בפרט אני לא מאמין בכוחנות או בחרמות אבל מרגע שבית הדין קבע את אשר קבע בהחלט תמכתי בקיום הנחיותיו הן לבעל והן לציבור אך בכללם גם את הסעיף הראשון הקורא לפעול לגירושין,.

,החלטתי לנסות וקבעתי לעצמי תנאים בסיסים: א. לרכוש את אמון שני הצדדים – שזה אומר להקשיב באמת למה שהם אומרים וללא שום שיפוטיותב. לפעול בהקדם לפני שבית הדין יחמיר את הסנקציות וישלח אותו לכלא ג. לפעול בחשאיות מוחלטת בשיא הרגישות והענייניות ובעדינות של סכין מנתחים, של קיסם שיניים עשוי משי,.

גליק תיאר את המהלכים הזהירים בהם נקט: "בשלב ראשון פניתי לאשה מזל דדון אטיאס והצעתי לנסות לגשר. תשובתה הייתה שלא נראה לה שיש לכך סיכוי, לאחר שכבר ניסו לפניי והאחרון שבהם היה הראשל"צ הרב שלמה עמאר ולא הצליחו, אך יחד עם זאת היא לא הביעה התנגדות לנסות".

"בשלב הבא", סיפר גליק, "יצרתי קשר עם הבעל והצעתי לו אותו דבר והוא מיד הסכים. העדפתי שהדבר יהיה בשיחת פנים אל פנים ולא בשיחת טלפון ועל כן שאלתי אותו אם נוכל להיפגש. הוא אמר לי שהוא נמצא בירושלים באותו יום. מכיוון שהיה מדובר ביום שני, יום שאני מוכרח להיות במליאת הכנסת, ציינתי שאשמח לפגוש אותו בירושלים. כשהרהרתי על אפשרויות מיקום הפגישה המטרה שלי הייתה אחת שאיש לא יראה אותנו יושבים. מכיוון שאיני חבר ב'חסמבה' ואין לי מערת סתרים עמדו בפניי שתי אפשרויות בלבד. האחת לשבת בבית קפה בקרבת הכנסת. אופציה זו פסלתי מיידית מכיוון שכל מי שישב איתי אי פעם בבית קפה בשנים האחרונות יודע שאין מצב שאני יושב בבית קפה מבלי שרואים אותי מזהים אותי ובאים אליי עם בקשות סלפי ועצות טובות ומשאלות ובעיות. וכמובן מיד מנסים להבין מי שותפי לפגישה ועל כן אפשרות זאת נפסלה על הסף".

"האופציה השניה שבאה בחשבון הייתה הכנסת. ברור לחלוטין שאין מדובר במזנון הכנסת או באחת הוועדות. ברור לחלוטין שלא אצטלם איתו. ברור לחלוטין שלא אסתובב איתו במסדרונות הכנסת. על כן חשבתי מניסיוני שלשכתי בכנסת היא המקום האידיאלי. הלשכה שלי בכנסת נמצאת במקום מאד לא בולט בבניין. עד היום הזה כשרציתי לפגוש אנשים בצנעה זה היה המקום האידאלי,.

"וכך אכן היה וישבנו ושוחחנו והקשבתי לו במשך שעה משעה 18:00-19ף00 באותו ערב של יום שני. הפגישה הסתיימה וליוויתי אותו למעלית. איש לא ידע ואיש לא היה אמור לדעת. לא היה מדובר בצעד הפגנתי או בצעד מחאתי אלא בפגישה עניינית. בדיעבד הסתבר לי שהוא בחר להסתובב בעצמו בבניין לפני שיצא. דבר שבהתאם לקביעתו ההגיונית של היועץ המשפטי אין בו שום בעיה".

בסביבות השעה 19:45 מסתבר שאחת העוזרות של חברת הכנסת רחל עזריה זיהתה אותו וכמו כן הצליחה לגלות שהוא הוזמן לכנסת על ידי. (דבר שעד לרגע זה לא ברור לי מניין ידעה זאת)

"בשעה 19:50 בעודי יושב במליאת הכנסת משוחח עם השר אלקין עלתה חברת הכנסת עזריה לדוכן הנואמים וגינתה אותי בפומבי לעיני כל ישראל על הזמנתו לכנסת".

גליק התייחס לבערה שהתעוררה בעקבות פגישתו של סרבן הגט והביע אכזבה מהתנהלותה של חברת הכנסת רחל עזריה: "זה כמובן הספיק כדי לתת לעיתונאים במה להכפשתי. להגדיר את המעשה "מעשה נבלה" ועוד כהנה וכהנה. קיבלתי את כל אותן הכפשות באהבה כיוון שבאותו זמן עניין אותי רק דבר אחד – השגת גט. כל השאר לא עיניין אותי. גם כאשר דוברי וצוות יועציי נזעקו,בצדק, להסביר לי כמה נזק גורם שאיני מגיב. לכולם השבתי שמדובר בזמן רגיש מידיי, ואינני רוצה לעשות טעויות שאצטער עליהן, גם אם המחיר יהיה ביקורת ציבורית".

"באותה שעה הדבר שהיה הכי חשוב לי לעשות היה ליצור קשר עם האישה מזל דדון אטיאס ולעדכן אותה על ההתרחשויות וכן לשוחח איתה על הצעדים הבאים. היא ביקשה שנדבר מאוחר יותר בלילה מכיוון שאחד מילדיה קודח מחום והיא צריכה לטפל בו. אמרתי לה שמספר הפלפון שלי לרשותה ושהיא יכולה להתקשר אליי בכל עת שתבחר מסביב לשעון".

גליק תיאר את הרגע בו עלה לדוכן והותקף על ידי ח"כיות אך למרות זאת העדיף לשתוק: "המשכתי באדיקות לשמור על החלטתי המושכלת שלא להוציא ולו מילה אחת פומבית על הנושא. חברות הכנסת אכן הצליחו להעלות שוב את הנושא על סדר היום ותוך כדי לסדר לעצמן ולירון אטיאס עוד ראיונות בתקשורת והעונג רב. בין השאר הן הפכו אותו ליועץ לאבות גרושים ומרבים מהם הוא מקבל תמיכה".

"ואני באותו זמן שוחחתי שיחה ארוכה עם מזל ושוב עם ירון ושוב עם מזל. וכך היה באותו לילה עד אחרי השעה שתיים בלילה עוד שוחחתי ביניהם בניסונות הגישור והתיווך".

המשכתי ואני ממשיך לקבל ריקושטים מהתקשורת ובהודעות אישיות וברשתות החברתיות על כמה אני רשע חסר אנושיות מינימלית ואיחולים לבביים למותי ועיתונאית שמקדישה מונולוג על כמה אני צריך להתבייש. לא בחלו גם בשימוש בניסיון ההתנקשות בחיי ובפטירת אשתי. כל האמצעים כשרים לדמוניציה ולדה לגיטימציה.

בהמשך סיפר גליק: "יום חמישי בלילה קרוב לשעה 12 וחצי אחר חצות הלילה יצאתי מפגישה בת שעתיים עם מזל ביישוב מגוריה בצפון הארץ והמשכתי בנסיעה הביתה כאשר בדרך שוחחתי שוב עם ירון".

"הגעתי הביתה ב- 3:30 לפנות בוקר מותש ורצוץ וחשתי שהפערים בין הצדדים לא גדולים. במהלך השבת שברתי את הראש איך פותרים את הפלונטר ושוב עלה לי בראש רעיון שאולי הצלחתי לעלות על משהו. מיד אחרי צאת השבת יצרתי קשר עם שני הצדדים והצעתי את הצעת הפשרה החדשה. ובעודי ממתין לתשובותיהם אני שוב מוצא המשך ההשמצות כלפיי ברשתות החברתיות בעקבות פרסום הראיון של מזל עם יאיר שרקי".

"גם ביום ראשון הייתי בקשר עם שני הצדדים בניסיון למצוא את הנוסחה הגואלת. בשלב מסויים היה נראה שאכן הגענו לנוסחה ואז קבעתי ליום שני פגישה משולשת ירון ומזל ואני במקום נייטרלי ונסתר. ואכן היום, יום שני, ישבתי עם ירון ומזל כשעתיים ועשינו מאמצים כבירים למצוא דרך להעלות את העגלה על מסלול של גט ויציאה לדרך חדשה אך עם הרבה דמעות בלב הגענו לדרך שכרגע נראית ללא מוצא. הודעתי לירון ולמזל כי מבחינתי אין לי קצה חוט לצורך יצירת נקודת מפגש ביניהם ועל כן אני מרים ידיים. כמו כן הבהרתי שבכל שלב שירצו להיעזר בי אני עומד לרשותם בשמחה. יאמר לזכותם כי גם הם היו שותפים למתקפה שאני עובר בשבוע האחרון ועל כן בהמלצתם אני מפרסם את הפוסט הזה".

"לצערי הרב עד לרגע זה אכן נכשלתי ולא הצלחתי להגיע לפתרון. מצפוני כלפי ריבונו של עולם נקי. אני ניסיתי. אוי ריבונו של עולם כמה שניסיתי ואמשיך לנסות ולהתפלל המון".

בהמשך חשף גליק דברים ששלחו לו הסרבן והמסורבת. לדברי גליק, אטיאס כתב לו: "אני מאד מאד מודה לך על העזרה והמאמץ מרחיק הלכת הזה. מאוד מאוד מעריך את השקעתך האדירה ורצונך הטוב. המון תודה על המאמץ העילאי לעזור לנו. ישלם הא-ל משכורתך השלמה".

מזל, מסורבת הגט כתבה לו: "יהודה שלום. קודם כל, אני מודה לך מאוד על המאמץ והטרחה. על הנסיון למרות הסיפור המורכב. תודה לך. אני מעריכה מאד את המאמצים שלך והלוואי ולא היו עולים לך במחיר אישי… היה לי ברור שאתה פועל בכנות ובלב נקי".

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
33 תגובות - 27 דיונים מיין לפי
1
אני אוהב את חבר הכנסת גליק
סתם שמאלן חילוני | 28-05-2018 18:38
הוא ניחן במידות אצילות אישיות נדירה במחוזותינו
2
הכוונות טובות
אבל אתה נאיבי | 28-05-2018 19:16
כי ברור שירון אטיאס הוא מניפולטור והוא סהכ השתמש בך כדי לקבל תשומת לב ולהתיש את אשתו עוד יותר.
3
בושה מה שמניע אותו זה רק פרסום
יצחק | 28-05-2018 19:25
אני אוהב את האתר הזה אבל עם כל הכבוד צי שמכיר את גליק יודע שיש לו כוונות טובות אבל תמיד תמיד הוא חושב איך הוא מרוויח מזה הוא משתמש בכל מקרה אפשרי עצוב מאוד
תתבייש, הוא ספג בושות ולא הגיב, למענה!
שיר | 29-05-2018 11:11
אין לך מצפון??
תגובתך היא נבלה
בן | 29-05-2018 0:52
הבנאדם הוכפש השכם והערב, למה אסור לו לנקות את שמו?
4
אמ;לק?
גג | 28-05-2018 19:27
.
אמלק- צריך להשקיע יותר מ 5 דקות
נגבי | 29-05-2018 12:35
בשביל להבין נושאים מורכבים. די עם האמלק הזה. לא רוצה, אל תקרא.
5
אני מתנצל אני פשוט לא מאמין לגליק
שי | 28-05-2018 19:35
סליחה אין ברצוני לפגוע אבל הייתי חייב להגיב אני לא מאמין ולא סומך על החבר כנסת הזה הוא תמיד מחפש נושאים פופליסטים על מנת לעשות לביתו וזה לא משנה הוא יפגע בתאגידים עסקיים נשים רק בשביל לפרסם את התמונה שלו
6
אני כועסת ורותחת גליק לא מייצג אותי
דינה | 28-05-2018 19:40
גליק לא מייצג אותי או את הדעות שלי לא את הערכים שלי או של משפחתי אני לא אצביע לו
"...הכועס, כל מיני גהינם שולטים בו..."
דר' ז'קלין כריסטופר | 29-05-2018 18:47
לא סתם בחרתי שם בדוי כדי שלא תטעני נגדי שאני מנצל את הבמה לפירסום עצמי
דינה,
מקליד תג' מס' 1 | 28-05-2018 21:27
אינך צריכה להצביע, או,להזדהות עם ח'כ גליק,אך,באמת שהאיש משכמו ומעלה. כמעט ואין כלל אנשי ציבור ברמתו. אני בכלל חילוני שמצביע - א.מ.ת.
7
גליק, מה דעתך ליזום חוק שיחייב תנאי בכל
איטית ועצבנית | 28-05-2018 19:54
נישואין, ובכך יאפשר הפסקת הנישואין ללא הבעל? הרי ההלכה מאפשרת! למה אתם נותנים לנשים לסבול?
פשוט מאוד
שיר | 29-05-2018 11:12
כי אז נישואין יהפכו למשהו רעוע וירבו הגירושין
8
מי שרודף אחר כבוד...
אורי גדרון | 28-05-2018 19:58
נשמע מצוץ מהאצבע. עוד אחד שמחםש פרסום..
9
גליק וסרבן הגט
Shlomo | 28-05-2018 19:59
בושה וחוצפה מה שהוא עשה הוא גמר את הקרירה הפוליטית שלו הוא רק רצה שידברו אליו .. אני וכל החברים שלי מתבישים בהתנהגות שלך!!
10
מעניין מה הסיבה שאטיאס לא נותן גט
יפה יוסף | 28-05-2018 20:01
ולמה אטיאס לא מקבלת גט?
11
שמישהו כבר ייתן לו תשומת לב לצומי הפתטי הזה
איזה נודניק די שיילך | 28-05-2018 20:02
בעעע
12
To give not to get
נעמה | 28-05-2018 20:04
גליק חושב שזה עולם של טוב וצדק..לא יודעת את הפרטים אך כאישה גרושה יש המון כעס, כאב מרמור פשוט גיהנום וזה לא מאפשר להתקדם. האישה כנראה נלחמת על מקומה ואין לה די שכל וכוחות להתגבר ולא להשתמש בילדים כמקח שיוצר מתח. הבעל גם טיפש שיתן קודם את הגט ואז בעה. יתרככו העניינים, בינתיים הילדים בחיקה והיא מרעילה אותם נגדו כי הוא נגדה. שני טפשים שלא מבינים ש כמים הפנים לפנים כן לב האדם לא הבינו זאת בנישואין ולא בגירושין.והמצב יותר ויותר על הפנים. אז גם רצון טוב ושעות רבות ומאמצים לא יסייעו לשני הטפשים הללו, שלא מבינים שנתינת וקבלת הגט זה הסיפור הקל ואחר כך, הבדידות השיקום המצב הכלכלי, העמדה החברתית הכעז שמצטבר והכאב הם הסיפור שילווה אותם ואת ילדהם עד סוף ימיהם. הגט הוא תחילת מסע של עצבות וכאב נורא! אם היה להם אומץ ויראת שמים היו נמנעים מקולות רקע ומשיבים פנים זה לזו ועמלים על שלום בית. ולא עבוקים רק to get אלא to give. שהשם יזכה אתכם בשכל ישר, באמון, באמונה שאפשר הכל ובבטחון.
13
ח״כמגליק..וסרבן הגט
אלה | 28-05-2018 20:15
מכעיס וכואב שאנחנו עוסקים בדיני נפשות.. ובחיי המשפחה במקום לדאוג לטובות האישה , המשפחה והילידים .. אנשים בעלי מעמד מנצלים מקרים עצובים אלה כדי לעלות לתודעת הציבור..
14
נראה שהוא מחפש במה. ולא טובת הציבור
משה | 28-05-2018 20:18
חבל שעומד מול עיניו אינטרס אישי לקידום מעמדו. ולא טובת הכלח
15
תגובות הזויות!!! הוא רק ניסה לעזור!!
פלונית | 28-05-2018 21:09
פשוט מכעיס ומעצבן לקרוא את התגובות שלכם. אחד אחרי השני, מוזנים עי תקשורת עויינת וארגונים פמיניסטים קיצוניים, חברות כנסת צווחניות... מה הוא כבר ניסה לעשות, לפתור את הבעיה בצורה שתכאיב כמה שפחות לצדדים??? מתחת לרדאר התקשורת?! (וכן, מגיע להם בהחלט פרטיות!!) מגיע לו הערכה עצומה, אני רוצה לראות מישהו אחד מכל המגיבים התוקפניים שכאן מנסה לגשר בין הצדדים, להקדיש זמן, אנרגיות וכוחות נפש על חשבון זמנכם הפרטי. פשוט בושה. חכ, מיוזמתו האישית, ניסה לעזור ולתווך ככל יכולתו וכשהגיע למסכנה שעשה כל מה שיכל הוא פרש מהעניין. אבל לא, אף אחד מכם לא היה מסוגל אפילו לחשוב על זה! הפרשה הזו, תהיה חשובה אשר תהיה, יוצאת מפרופורציות!! מזכיר לי בדיוק את מה שהיה עם אלאור עזריה, אנשים מערבבים רגשות נקם אישיים בסיפור במקום לשפוט ברציונאליות. אנא, תנו לזוג האומלל הזה לפתור את הבעיה, יש להם מספיק מתח וכאב אז בואו לא נוסיף להם בדמות הכפשות והשתלחויות כאלו ואחרות. לפעמים הכוונות הטובות לעזור הן לא באמת טהורות, לא כי לאנשים לא כואב, לא כי הם לא מזדהים, אלא כי הם כבר מעורבים בזה אישית וזה כבר לא טוב. מאחת שכואב לה, ושרוצה שבאמת שיגיעו לפתרון שיהיה הכי טוב לצדדים- לבעל, לאישה ולילדים.
16
מאמין לו. אנחנו צריכים להתחזק בלימוד זכות
שמעון | 28-05-2018 21:29
תוקפים בלי לדעת את הפרטים האמיתיים ואחר כך מגלים שמכל חברי הכנסת דווקא הוא הכי ניסה לעזור
17
ניכרים דברי אמת. צדיק וירא שמיים
נועה | 28-05-2018 21:51
לכל המגיבים. או שלא קראתם את הפוסט או שאתם מגיעים עם מטענים אישיים בנושא. באופן כללי יש לי לא מעט דעות שאינן כשל חכ גליק ובכל זאת באופן עקבי הוא נאמן לאמת וליושר הפנימי שלו ורק מיזה מניעיו. לטעון אחרת זה שטחיות וילדותיות. עצם זה שהגיב רק עכשיו ושמר על שתיקה. גם תוכן הסיפור שלו אמיתי וחשים בזה ממש. וגם ההודעות מהזוג... אני גם לא רואה יושר באטיאס אבל לגמרי יושר ויראת נשמעים בחכ גליק.
18
כל פעם איש אחר על המוקד
חיים | 28-05-2018 23:57
פעם שמת את דרעי על המוקד והיום את עצמך אז נהנת והיום אני נהנה
19
סרבן הגט
רפי מזור | 29-05-2018 1:22
ישר כח גליק. לצערנו בארצנו קודם משמיצים ואחרי זה מקשיבים. כחושבים אם אני משמיץ ראשון אני חזק. שא ברכה אל תיפול רוחך.
20
תודה והערכה לח"כ יהודה גליק
ענת אטיאס | 29-05-2018 2:40
אני מבקשת לחרוג ממנהגי ולהגיב לפוסט שהועלה עי חכ גליק. ראשית מבקשת להודות מקרב לב לך חכ על היוזמה המבורכת לסייע לסיום הפרשה שאליה נקלע בני שלא באשמתו, אך צר לי על שהדבר לא הסתייע בידך. הנך איש צדיק הפועל בצניעות רבה לקיים עוד מצווה. אל ירא לבבך מכל המסיתים, המכפישים והמתלהמים. ה' עמך בכל דרך. מאחלת לך בריאות טובה, אריכות ימים ושנים. מבקשת סליחה בשמי ובשם בעלי על עוגמת הנפש שנגרמה לך מכל הפרשה. יברכך ה' וישמרך, יאר ה' פניו אליך וישם לך שלום. ולעצם העניין, פונה אנוכי לחברות הכנסת המתלהמות שטרם בדיקת הנושא שאליו הגיע בני לכנסת עטו עליו כחיה לטרף, כל מטרתן לפרובוקציה על מנת לזכות בעוד פלאש ועוד מספר רגעים בתקשורת, שהרי הרבה הן לא ממש מועילות בישיבתן בכנסת כל שמעמיין אותן לעשות הון תקשורתי על גבו של בני. אשמח לשמוע שאגתכן כשחלילה מקרה דומה יגיע לסף ביתכם ואחד מבניכם ייקלע אליו, לי ברורה התשובה למי יופנו החיצים שהרי אתן שדולת הנשים בכנסת שלא חוסכות ביקורותיכם על בתי הדין הרבני. לזה אני קוראת צביעות. לכן ממליצה לכן צאו ולימדו מפרלמנטרית מספר אחת בכנסת והיא חכ אורלי לוי אבקסיס, שעושה עבודת קודש למען הציבור, ברגישות, בנחישות, בחכמה ובצניעות רבה, ללא התלהמות ורדיפה לפרסום אחר התקשורת.
21
גליק אדם צדיק.פשוט
יהודיה | 29-05-2018 2:45
התרגשתי לקרוא הפוסט.אם היה מחפש פרסום היה מגיב על דוכן הכנסת מיד להכפשותיה של רחל עזריה.גליק חכ מהסוג הנדיר.ענוותן אוהב ישראל אמיתי
22
גליק, אתה גאוותן במקרה הטוב
גג | 29-05-2018 7:31
לחשוב שאתה יותר טוב מבית הדין, זאת גאוותנות במקרה הטוב. לחשוב שאתה תכנס לתמונה ופתאום הכל יהיה בסדר, אי אפשר לתאר את השפלות שלך, כי בינתיים יצאת נגד בית הדין וערערת אותו!
23
חמלה
מרים | 29-05-2018 9:12
יישר כוח על שהצלחת להביא לצימצום הפערים בין השניים והלוואי שלאנשים- כולל חברי/חברות כנסת היה קצת מהחמלה וההבנה שיש לך.
24
ממש נטול אינטרסים הגלוק הזה
אחד שאכפת | 29-05-2018 9:21
האמת ממנו והלאה...
25
תודה לח"כ גליק
ענת אטיאס | 29-05-2018 10:44
אמש שלחתי פוסט תגובה שלי ועדיין לא פורסם. מבקשת התייחסותכם.
26
כל הכבוד לו
שיר | 29-05-2018 11:13
הלוואי והיו כולם כמוהו
27
ראש ממשלה
ע | 29-05-2018 12:03
מגיע חביבי גם משאית של סיגרים על מה שהוא עושה למען המדינה