סמוטריץ' מסביר: למה קראתי לשוטרים "אפסים"

לאחר הסערה שעורר אמש כשכינה את שוטרי משטרת ישראל 'אפסים', הבוקר מפרסם חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' מספר סיפורים שלטענתו בגללם החליט לכנות כך את השוטרים

סמוטריץ' מסביר: למה קראתי לשוטרים "אפסים"
  (צילום: מרים אלסטר/ פלאש90)

לאחר הסערה שעורר אמש (ראשון) כשכינה את שוטרי משטרת ישראל 'אפסים', הבוקר מפרסם חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' מספר סיפורים שלטענתו בגללם החליט לכנות כך את השוטרים.

בסדרת ציוצים שפרסם בחשבון הטוויטר שלו, כתב סמוטריץ': "צר לי על ההתנהלות השערורייתית של המשטרה בחודשים האחרונים ביצהר. אעלה כאן כמה סיפורים ואשמח לתגובה עניינית. צר לי גם על התגובה הדמגוגית (אך אופיינית) של דוברת המשטרה שמכפה על אין ספור מחדלים. מישהו אמר שהמשטרה לא עושה גם דברים טובים?! אבל היא עושה גם דברים רעים ואותם צריך למגר".

לאחר מכן החל סמוטריץ' לתאר מספר מקרים מהם עולה, לטענתו, אפליה קשה נגד המתיישבי ביצהר: "מתחילים: תושב יצהר מקבל דו"ח בעליה ליצהר על חניה בשוליים, אחרי שעצר לצלם מחסום של שוטרים וחנה כ-4 מ' מהכביש. השופט זיכה אותו והטיל הוצאות על המשטרה". תקראו מה אומר השופט על אכיפת היתר הבררנית של המשטרה". סמוטריץ' צירף את דבריו של השופט שאמר כי "אין לי ספק ששום איש לא קיבל דו"ח תנועה על חנייה בשוליים במקום זה מאז חנו בני ישראל במדבר ועד ימינו אנו".

סמוטריץ' המשיך ותיאר מקרה נוסף: "ממשיכים: בליל הרצח של הרב רזיאל שבח הי"ד מחוות גלעד מנעו שוטרים מרב הישוב יצהר לצאת מהישוב לכינוס חיזוק של התושבים בחוות גלעד עד להתערבות של קצין הגמ"ר מול המשטרה. עיכוב שרירותי ובלתי חוקי בעליל".

חבר הכנסת מהבית היהודי המשיך ותיאר: "ממשיכים: שבוע שעבר מגיעים שוטרים למוסך ביצהר ומחרימים ללא שום צו או הצדקה חוקית רכבים ישנים שמשמשים לחלפים. תוך כמה שעות והתערבות של גורמים בכירים המשטרה נזכרת שגם היא כפופה לחוק ומחזירה את הרכבים".

"ועוד סיפור", כתב סמוטריץ'. "לפני כמה חודשים שוטרים עוצרים כלה עם שמלת כלה באחת בלילה בדרך חזור מהחתונה ודורשים ממנה ת.ז. ומעכבים את הזוג עוד זמן רב רק מכיוון שהחתן עוד לא הספיק לשנות את הכתובת".

"והנה עוד אחד", כתב סמוטריץ' בסוףל "פני כחודש. 7:30 בבוקר – תושבים יוצאים לעבודה ומאות ילדים מתפזרים בהסעות למוסדות החינוך. ג'יפ מג"ב נעמד על הנתיב למשך כחצי שעה ויוצר פקק מסוכן, למרות התחנונים לזוז לשוליים הצמודים. תגובת מג"ב לא פחות ממדהימה: "התושבים צריכים להתאזר בסבלנות".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
5 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
אין מצב...
איילה | 28-05-2018 11:43
פייר, נשמע רע מידי בשביל להיות אמיתי... לא סביר בעליל שבמדינה מתוקנת שוטרים יתנהגו כמו ילדים בני 14 חסרי אחריות ומוסר עצמי בסיסי ולא יקבלו על זה חתיכת עונש הגון לפנים. איזו בושה. אם זה אכן המצב ואותם שוטרים לא נענשו בכלל או הורחקו או משהו על המעשים ההזויים והמקוממים האלה, המצב גרוע ביותר....
2
אכן, טפשות משטרתית. מצד שני, יצהר כולה
אכן, טפשות משטרתית. | 28-05-2018 11:47
התנחלות של פורעי חוק גזענים שמסבכים את כולנו בהזיות המשיחיות שלהם.
תמוה
פרץ | 29-05-2018 13:28
אם זאת תגובתך אחרי קריאת הכתבה, מומלץ מאוד ללכת לאבחון דידקטי בהבנת הנקרא. [זו לא 'טפשות' אלא משהו אחר, והדעה הקדומה שלך לגבי יצהר, גם היא נכונה אין לה קשר לכאן].
3
כמה טיפוסי למשטרה פה,כמה טיפוסי לשמאל הרע
נטלי | 08-07-2018 13:53
כמה טיפוסי למשטרה פה,כמה טיפוסי לשמאל הרע והמלא בשנאת עצמו ושנאת היהודים,כמה מעורר כעס וקבס!
4
רעים וטפשים,כל הרובוטים האלה
רוני | 08-07-2018 13:54
לא מפעילים שיקול דעת,אפס רחמים אפס אנושיות