הימין בקמפיין חדש:החלטות בג"צ הן משחק מכור

לקראת הדיון בבג"צ על עתירות שהגישו ארגוני שמאל קיצוני נגד חוק ההסדרה, קמפיין ארצי רחב היקף שהושק היום יפעיל לחץ על בית המשפט העליון ושופטיו לקבלת "ההחלטה הנכונה"

הימין בקמפיין חדש:החלטות בג"צ הן משחק מכור
  תמונת הקמפיין.

הבוקר (ראשון) הושק באופן רשמי קמפיין ארצי רחב היקף, במרכזו לחץ על בית המשפט העליון ושופטיו לקראת הדיון בבג"צ על עתירות שהגישו ארגוני שמאל קיצוני נגד חוק ההסדרה.

ב"פורום היישובים למען חוק ההסדרה",שמובילים את הקמפיין אמרו בחריפות, "כשמדובר בהחלטות בג"צ זה משחק מכור. הגיע הזמן ששופטי העליון יוכיחו שהם שופטים גם לפי הצדק וההחלטות הדמוקרטיות ולא לפי אג׳נדה".

ימים ספורים לפני הדיון בבגצ על העתירות שהוגשו נגד חוק ההסדרה שחקיקתו הושלמה בכנסת לפני יותר משנה – יציף הקמפיין את העובדה שבכל מה שקשור לערכים לאומיים ויהודיים המשחק בבית המשפט העליון הוא מכור, הפסיקות מוטות באופן תמידי על פי אג׳נדת שמאל ולכן הוא גם לא יהסס לפסול חוקים והחלטות המשקפות את רצון רוב העם והחלטות דמוקרטיות שהתקבלו ע"י נציגיו.

הקמפיין יזכיר החלטות עבר של שופטי העליון אשר עוררו כעס ותרעומת ציבורית בשל ההתערבות הבוטה של השופטים בהכרעות דמוקרטיות לגיטימיות תוך הכנסת האג׳נדה האישית של השופטים המזוהה עם אגפי השמאל הליברלי. מסע הפרסום הציבורי יכלול מודעות בעיתונות הכתובה, שלטי חוצות, קמפיין ניו מדיה אינטנסיבי עם סרטוני רשת, אתר תוכן ייחודי, פעילות שטח ייחודית ברחבי הארץ ועוד פעולות שטרם נראו וייחשפו בהמשך.

עוד אמרו במטה היישובים למען חוק ההסדרה, כי "חוק ההסדרה הוא חוק צודק ומוסרי שמתקן עוול רב שנים. לצערנו ע״פ ניסיון העבר וגם ע״פ ההרכב כפי שקבעה הנשיאה נראה שהדיון הזה הוכרע מראש והמשחק מכור. אנחנו דורשים מבג,"צ להוכיח שהוא אכן בית משפט גבוה לצדק ולהוכיח סוף סוף שהמשחק לא מכור. הגיע הזמן שיפסקו לפי הצדק ולא לפי אג׳נדה.

מטה הישובים למען חוק ההסדרה הוקם ע"י נציגי ישובים ביהודה ושומרון כדי להתמודד ציבורית עם הגשת העתירות לבג"צ כנגד החוק, ועם הסכנה שבג"צ יפסול את החוק כפי שהוא נוהג לעשות במקרים דומים רבים.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
הימין בקמפיין חדש
אור | 28-05-2018 11:49
תפתחו גיוס המונים הדסטארט עם ישראל אתכם!
2
הימין בקמפיין חדש
אור | 28-05-2018 12:39
מקודם נשלחה דרכי תגובה בטעות אבקש למחוק ולא לפרסם אותה.