אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

סרבן הגט מגלה: למה הוזמנתי לח"כ יהודה גליק?

סרבן הגט שיגר מכתב ליו"ר הכנסת, בו הסביר את ביקורו שעורר סערה בכנסת: "נפגש עם רבים למצוא פתרון" • כינה את עזריה "מתלהמת" • על הח"כיות שמחו נגדו: "להקת מעודדות אלימות"

סרבן הגט מגלה: למה הוזמנתי לח"כ יהודה גליק?
  נפגש עם רבים למצוא פתרון. אטיאס אמש בכנסת

סרבן הגט ירון אטיאס שבית הדין הרבני הורה להחרימו, שיגר מכתב ליו"ר הכנסת אדלשטיין, בו שטח את טענותיו סביב ביקורו שעורר סערה אמש במשכן הכנסת.

אטיאס שהוזמן כאורחו של חה"כ יהודה גליק, שמסרב עד עתה להגיב לאותה הזמנה תמוהה עקב החלטת בית הדין, טען שהפגישה עם גילק עסקה ב"רצון להשכין שלום ופשרה לטובת המשך חיינו וטובת ילדינו", וטען: "לא הפרתי את הוראות בית הדין הרבני, אלא לממש את תכלית החלטותיו".

ההתנהגות של עזריה מתלהמת

את התנהלותה של חברת הכנסת רחל עזריה (כולנו) שחשפה את הימצאותו אמש של אטיאס בכנסת ופנתה במכתב בהול ליו"ר הכנסת שיורה על הרחקתו מהמשכן, כינה אטיאס "מתלהמת" וכי היא "ערכה מהומה במליאת הכנסת עוד טרם נתבררו לה פרטי ביקורי לאשורם". בהמשך טען כנגד עזריה: "אין ספק, כי לא טובת הנשים או הילדים ובוודאי לא טובתי לנגד עיניה".

לח"כיות במליאת הכנסת שהחרימו את נאומו של גליק לאחר שסירב להגיב לשהות האורח אצלו, קרא "להקת מעודדות אלימות".

מחאת הח"כיות ממליאת הכנסת, לאחר סירובו של גליק להסביר למה הזמין את סרבן הגט

לבסוף הזהיר: "בטרם אפנה לנקיטת הליכים משפטיים כנד ח"כ עזריה, אבקשך לפעול למולה לתיקון התנהלותה החמורה והוצאת לשון הרע כנגדי".

ככה בדיוק מתנהג סרבן גט

על מכתבו של ירון אטיאס ליו״ר הכנסת, הגיבה עזריה: "ככה בדיוק מתנהג סרבן גט. כל סרבן גט. רק עוד גישור, רק עוד שכנוע. רק עוד קצת תשומת לב, ועוד דרישות. ובעצם המטרה האמיתית היא להתעלל בפרודתו בעוד כמה חודשים. סתם כי הוא יכול.בית הדין הרבני פסק חרם ולא בכדי ואף התקשר להודות לי על הניסיון לאכוף אותו גם בכנסת ישראל."

 

 

הסערה התעוררה אמש, בשעה שהתגלה כי סרבן הגט ירון אטיאס נראה מסתובב במשכן, חרף הוראת בית הדין להחרימו. לסרוגים נודע כי מי שעומד מאחורי הזמנתו הוא חבר הכנסת יהודה גליק מהליכוד. אולם בלשכתו מסרבים להגיב.

עוד כתבה עזריה ליו"ר, מנכ"ל ורב הכנסת: "אבקש להוציאו מהמשכן בדחיפות ולברר מדוע אושרה כניסתו ובאילו צעדים בכוונתכם לנקוט על מנת להרחיקו מהכנסת. אזכיר כי אטיאס מסרב לתת גט לאשתו כבר שנתיים, והינו אדם מסוכן למשפחתו אשר הורחק ממנה בצו בית המשפט".

בנוסף, עזריה מסרה לסרוגים כי "לא ייתכן כי בית הדין הרבני קבע להחרימו, לא לבוא עימו בשיח, לא לארחו ולהתרחק ממנו ככל האפשר ואדם זה נמצא כאן בתוך כנסת ישראל כאדם רצוי. אם הוחלט להחרימו ואין על הקהל לבוא עימו במגע לא יכול להיות שבית הנבחרים מפר חרם זה. אני קוראת להוציאו בדחיפות ולברר כיצד ומי התיר את כניסתו של סרבן גט המוחרם על ידי בתי הדין לבית זה. זו זילות של החלטת בית הדין ופגיעה חמורה במאבק בסרבני הגט".

 

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
16 תגובות - 13 דיונים מיין לפי
1
נשים רעות
ככול שעובר הזמן אני | 22-05-2018 23:21
אני מבין שרק הדרך של המוסלמים כלפי נשים היא הנכונה. הנשים היהודיות הפכו לחיות טרף. הגברים הגרושים במדינה הזו מיסכנים. היום לא כדאי להתחתן. הקטע הכי הזוי הוא שיש יותר מסורבי גט. מדינה פסיכית עם נשים פסיכיות
2
תראו מה חוק השיימינג עולל
משה | 22-05-2018 23:22
אין ספק שלא לכך פיללו יוזמי החוק. זה הסרבן כעת נושא את דגל הסרבנות כאדיאולוגיה. וגם מי ששולל לחלוטין סרבנות, מבין לליבו, גם אם הוא לא מסכים לחלוטין. את כל זה הביאו עלינו חברות הכנסת הנאורות שחשבו שחוק כזה יעזור. כמה אוילי. כמה סמיות עיניים. אין ספק שזה יעורר את המחוקקים לעשות תיקון לחוק.
3
יש מישהו שמזדהה עם מי מהצדדים??
נטע | 22-05-2018 23:47
אני מאמינה באמת שיש פתרון לכל מצב, קיצוני ככל שיהיה. ומינסיון שלי ממליצה על אפשרויות לטיפול אישי וזוגי: אפרת צור, גלית אטיאס, אליהו שירי , מאיה זיגדון (מאמנת כח התודעה), תכנית 12 הצעדים/12 השערים ומעל לכל!! זעקה לבורא עולם בכל הכח! יהי רצון מלפניך אבינו שבשמיים שישכון השלום בבתי ישראל, ותמלוך עלינו מהרה לעולם ועד
4
בן אדם ישר קודם נותן גט .לכן אם אכן ישר
יפה יוסף | 22-05-2018 23:49
לא תהיה לו שום מניעה לקבל משמורת על הילדים.בן אדם ישר קודם משלם מזונות והכל יבוא על מקומו בשלום.אי אפשר לפעול הפוך.קודם להראות את רוע הלב ואז לבוא בדרישות.לכן דבר ראשון נותנים גט וממשיכים הלאה בהצלחה והכל רק בעזרת הד' .
תמימות
יהודי | 23-05-2018 8:22
מי שכותב דברים אלו פשוט תמים אני נתתי גט ועושים לי את המוות עם הילדים די לצדקנות
5
הסרבן נהנה מזה
רביד | 23-05-2018 3:49
עוד קצת הרגשה של סלב.. כולם עוסקים בו והוא מתפרסם אין ספק שהוא נהנה מכל רגע של תשומת לב
6
איש דוחה
ניסים | 23-05-2018 6:37
הוא פרובוקטור ידוע שמשתמש במראה ילד טוב ירושלים שלו לנצל ולהונות נשים וגברים. סכסכן ועלוב.
7
איך זה שאדם אלים מעסיק מדינה שלמה?
תמים | 23-05-2018 6:40
אתמהה
8
אם הייתה מגיעה סרבנית גט, עזריה הייתה מכניסה אותה
נפתלי | 23-05-2018 6:52
לכנסת ומפארת את מעשיה. אם בית הדין היה פוסק נגד האישה, עזריה וחברותיה היו משתלחות בו ללא רסן, חבורת צבועות אלימות
סרבנית גט
טיפש | 26-05-2018 20:42
אין דבר כזה
9
נא ליצור קשר
מעורב במקרים דומים | 23-05-2018 7:06
שלום יהודה גליק וירון אטיאס נא ליצור קשר shgr123@gmail.com יש דרכים לסייע לירון, הלכתית וחוקתית, ואשמח אם יצור קשר. עם נבל תתנבל, גם אם הם דיינים.
עברת את הגבול הדק
אלי | 23-05-2018 9:56
עדיף שהיה נכתב עם עקש תתפתל.
10
חײכ עזריה
שלמה | 23-05-2018 9:42
הייתי סומך על הדיינים...מרגע שנכנסה החײכית הצווחנית עזריה לתמונה אני די מתנדנד...
11
אני באמת לא מבין
שימי | 23-05-2018 10:29
בית הדין הרבני קבע שיש לנדותו ומן הסתם שמע את טענותיו. אז מה כל הדיון הזה מה נותנים לו פתחון פה. ממשיכים כאן לנהל דיון כאילו בית הדין לא פסק. האם יעלה על דעתו שאם בית משפט פסק שאדם צריך ללכת לכלא, הוא יתראיין בכל מקום ויסביר למה הוא בעצם לא פושע וכולם טועים? תפסיקו עם הקרקס הזה
12
בושה וחרפה היו צריכים להיות הראשונים למחות
h | 23-05-2018 10:29
אחרי פסק בית הדין כל יהודי דתי צריך לנדות אותו. איך יתכן שדווקא החכיות הללו עשו את זה. חבל
13
נשגב מבינתי
פלונית | 24-05-2018 21:31
וכי למה ומדוע רק לפסק זה של בית הדין החכיות החליטו להקשיב ואילו לשאר הפסקים בדיוק ההפך .....