רני רהב תובע את העיתונאי שכינה אותו 'חזיר חניה'

איש היח"צ רני רהב תובע ב100 אלף ש"ח את עיתונאי הארץ, חיים לוינסון שכינה אותו בטוויטר: "חזיר חניה". בראיון הבוקר ברדיו 103fm, מסר לוינסון "תוכלי לראיין אותי לאחר שאנצח במשפט"

רני רהב תובע את העיתונאי שכינה אותו 'חזיר חניה'
  (פלאש90)

איש יחסי הציבור רני רהב, החליט לתבוע בסך 100,000 ש"ח את עיתונאי "הארץ" חיים לוינסון, בעקבות ציוץ בו כינה אותו "חזיר חניה".

בציוץ שהעלה לוינסון לחשבון הטוויטר הפרטי שלו בשבוע שעבר, העלה עיתונאי הארץ את תמונתו של רהב לצד מכונית החונה באדום לבן וכתב: "חזיר החניה רני רהב הגיע כעת לפגישה בבניין אטריום ברמת גן. חשבתם שיחנה כחוק? שם את האוטו באדום לבן בזבוטינסקי, מפריע לכל האוטובוסים לנסוע". בעקבות כך החליט רהב להגיש תביעה נגדו, בה נטען כי מדובר כי מדובר בעלילה שפלה, מהסיבה שהרכב המצולם לא שייך לו, אלא לחברו שלקח אותו לפגישה.

חיים לוינסון התייחס הבוקר(ג') ברדיו 103 FM להאשמות נגדו ואמר: "אתמול קרה לי קטע מאוד מוזר, התקשרו אליי בבוקר מזר-פור-יו וביקשו לשלוח לי פרחים. מי שמכיר אותי יודע שאף פעם לא שולחים לי פרחים, אני לא משיק תוכניות או חבר של יחצנים מדושנים כמו רני רהב. כששאלתי ממי המשלוח סירבו לומר לי והשיחה נותקה. החלטתי להתקשר לחברה ולברר בכל זאת ממי הזר שעתיד להגיע אליי והתברר שאני כלל לא צפוי לקבל משלוח. תהיתי מי יכול לעשות תעלול שכזה וכעבור שעה גיליתי שהוגשה נגדי תביעה". סיפר לאיילה חסון והבהיר שהוא אינו מתכוון להגיב ברדיו לתביעה נגדו: "מכיוון שרני רהב הפנה את הדיון הזה לבית המשפט אני אענה על הדברים הללו בבית המשפט ואני יכול להבטיח לך שיש לי תשובות טובות… אגיש בקרוב את כתב ההגנה. תוכלי לראיין אותי לאחר שאנצח במשפט" סיכם.

אילה חסון העלתה לשידור גם את איש היח"צ רהב שהעדיף שלא להתעמת עם לוינסון בשידור, אך הגיב: "אני מודה לעיתונאי חיים לוינסון שב-48 השעות האחרונות מקדם את 'זר פור יו' בכל אתרי הרדיו והחדשות שהיא אחת מ-170 הלקוחות שלנו. אני בוודאי לא צלצלתי לאיש, אין לי קשר איתו ואין לי מושג אם מישהו צלצל אליו" והוסיף לתגובתו של לוינסון: "האדם הזה ששוחח עמך קודם לא קיים מבחינתי, הוא שלח לי הודעת טקסט ואני גם עניתי לו שהדברים לא היו ולא נבראו. ברגע שהוא שלח לי את התמונה השבתי לו שאכן הייתי במקום לפני שבוע ואז הוא בחר לצייץ שאני נמצא באותו רגע במקום וחסמתי את התנועה, זה הכל שקר.

לא יאומן איך אדם מעז לכתוב בטוויטר דברי שקר על אדם אחר סתם כי בא לו" וסיכם: "התביעה שלי כבר הוגשה ואין לי שום עניין לשוחח עמו".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
תגובה אחת מיין לפי
1
יפגשו. העיתונאי יתנצל, המבוזה יסלח.
אנשים. אתם משועממים? | 18-07-2018 8:13
ואפילו יצאו חברים. די כבר מכל שטות להעמיס על כולנו ועל בתי המשפט.