גם אצלכם? תקלה עולמית באינסטגרם

משתמשים רבים מדווחים על תקלה נרחבת באפליקציית אינסטגרם. לדברי הגולשים הרשת החברתית הפופולרית קרסה, ולא ניתן לגלוש באתר, להעלות תמונות, או לפרסם סטורי

גם אצלכם? תקלה עולמית באינסטגרם
  (צילום: שאטרסטוק)

משתמשים רבים ברחבי העולם מדווחים בדקות האחרונות (חמישי) על תקלה באפליקציית אינסטגרם. לפי הדיווחים הרשת החברתית קרסה בכל רחבי העולם, ואי אפשר לגלוש באתר, להעלות תמונות חדשות או לפרסם סטורי (תמונה פרטית הנשלחת לעוקבים לפרק זמן מוגדר.

מתלונות המשתמשים עולה כי הם חווים בעיות חיבור לרשת ולא מצליחים להתחבר לאפליקציה. רבים מדווחים על כך שהאפליקציה אינה נפתחת, מה שכאמור לא מאפש לפרסם תכנים באפליקציה הפופולארית.

ברשת האינסטגרם חברים מעל 800 מיליון משתמשים ברחבי העולם, כשמדי יום מועלים מאות אלפי תמונות לרשת. בשנת 2012 האפליקציה נרכשה על ידי פייסבוק תמורת סכום של מיליארד דולר.

זו אינה הפעם הראשונה שאפליקציה פופולארית חווה קשיים: בשנים האחרונות התרחשו מספר תקלות בוואטסאפ, הנמצאת גם כן בבעלותה של פייסבוק. במהלך התקלות המשתמשים לא יכלו לשלוח או לקבל הודעות, וכל תקלה ארכה כשעה לפני ששרתי האפליקציה חזרו לפעול.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
תגובה אחת מיין לפי
1
הסטורי לא עובד
הודיה | 02-10-2018 2:36
הסטורי באינסטגרם לא עובד לי, ואני לא מכירה אף אחד שזה קרה לו, לפעמים עולה לי תמונה לסטורי אבל סירטונים בכלל לא עולים זה מראה שזה ניטען וזה לא עולה. יש לי גלקסי j7 וזה קורה רק בפלאפון שלי אם אני מתחברת ממישהו אחר הכל עובד כרגיל. מישהו יודע מה אפשר לעשות? זה כבר שבוע ככה וזה ממש מעצבן