אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

עפר שלח: למה לא אחתום על היוזמה להדחת זועבי

יו"ר סיעת 'יש עתיד', חבר הכנסת עפר שלח, מצהיר כי אין בכוונתו לחתום על העצומה להדחת חברת הכנסת חנין זועבי, ואומר כי זה יהיה צ'ופר בשבילה: "עוזר לה להצטייר כקרבן"

עפר שלח: למה לא אחתום על היוזמה להדחת זועבי
  (צילום: פלאש90)

יו"ר סיעת 'יש עתיד', חבר הכנסת עפר שלח, מצהיר הבוקר (ראשון) כי אין בכוונתו לחתום על העצומה להדחת חברת הכנסת חנין זועבי, ואומר כי זה יהיה צ'ופר בשבילה.

תחת הכותרת "למה לא אחתום על היוזמה להדיח את זועבי", כתב שלח: "אני לא סובל את חנין זועבי. היא פרובוקטורית ירודה, שחצתה כל גבול בשביל כותרת. קשה אפילו להגיד עליה שקיומה בכנסת הוא אות כבוד לדמוקרטיה בישראל, כי היא לא מייצגת איש חוץ מעצמה. בבחירות לראשות עירית נצרת זועבי קיבלה אחוזים ספורים, אפילו בל"ד דחקה אותה אל מחוץ לרשימה".

עם זאת, בהמשך אומר שלח כי "באותה מידה, אני מתנגד לחוק ההדחה. זה עוד אחד מהחוקים האופייניים של הממשלה הזו, שלא מבינה דבר בדמוקרטיה ועסוקה רק בהסתה. התנגדנו לחוק הזה, וכיו"ר סיעה הבטחתי לעצמי שאעשה הכל כדי שלא ימומש אי פעם".

חבר ועדת החוץ והבטחון מוסיף כי "אם זועבי עברה על חוק המאבק בטרור או ההסתה או כל חוק אחר, שיוגש נגדה כתב אישום ונסיר את חסינותה, כמו שקרה לבאסל גאטס. לא בדרך הזו".

"מי שפותח עכשיו- מטעמי מצוקה פוליטית- במסע להדחתה של זועבי מהכנסת, עושה לה שירות שלא מגיע לה", סובר שלח. "במקום שתיעלם מהתודעה כראוי לה, עוזרים לה להצטייר כקורבן וכלוחמת למען הדמוקרטיה. ואגב, תלונה פשוטה לוועדת האתיקה תעיף אותה מהמליאה לחצי שנה, ותגיע לאותה תוצאה בדרך ראויה".

"אסור לתת לזועבי את הצ'ופר הזה. אסור גם לתת לקואליציה להשתמש בכלי הבזוי שהמציאה. לכן לא אחתום על היוזמה להדיח אותה", חתם.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
כמה שקר ואכזריות בפיו של שלח הלזה. הרי אחרי שבועיים אחר גירושה מהכנסת ישכחו אותה
יפתח | 22-04-2018 11:08
פשוט עופר שלח. ידידי ותיק של המנוולת הלזו זועבי ימ''ש