נחמן שי צפוי להתמודד על ראשות העיר ירושלים

חבר הכנסת ד"ר נחמן שי מהמחנה הציוני, צפוי להיות מועמד מפלגת העבודה לראשות העיר ירושלים בבחירות המוניציפליות שייערכו באוקטובר השנה

נחמן שי צפוי להתמודד על ראשות העיר ירושלים
  (צילום: הדס פרוש/ פלאש90)

חבר הכנסת ד"ר נחמן שי מהמחנה הציוני, צפוי להיות מועמד מפלגת העבודה לראשות העיר ירושלים בבחירות המוניציפליות שייערכו באוקטובר השנה, כך דווח הערב (שני) ב'החדשות'.

שי הוא לא חבר הכנסת היחיד ששמו עלה כמי שעשוי להתמודד על התפקיד. חברי הכנסת זאב אלקין ודודי אמסלם צפויים להחליט בשבועות הקרובים האם להתמודד.

נציין כי ח"כ שי מתגורר במבשרת ציון הסמוכה ואם יחליט להתמודד הוא יצטרך להעתיק את כתובתו לירושלים על מנת שיוכל להתמודד.

בתוך כך, יו"ר הקואליציה, חבר הכנסת דודי אמסלם מהליכוד, העתיק את כתובת מגוריו לירושלים וזאת ככל הנראה בכדי להשאיר את האפשרות שיתמודד על ראשות העיר פתוחה.

בניין עיריית ירושלים אינו זר לאמסלם. לפני שפנה לפוליטיקה הארצית שימש אמסלם בתפקיד מנהל באגף שיפור פני העיר בעיריית ירושלים.

אמסלם אינו איש הליכוד היחיד שלוטש עיניו לעבר לשכת ראש העיר בירושלים. גם השר שאב אלקין מתחבט בשבועות האחרונים בשאלה האם להתמודד לתפקיד או לא. נציין, שאלקין טרם העביר את כתובת מגוריו לירושלים, ואם ברצונו להותיר את אופציית ההתמודדות פתוחה עליו לעשות זאת עד סוף החודש.

בתוך כך, בליכוד צפויים לערוך בשבועות הקרובים סקר שיקבע למי מהשניים- אמסלם או אלקין- יש סיכוי גבוה יותר לנצח בירושלים ולפיו יחליטו מי יהיה מועמד המפלגה.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
מסכן הנחמן שי. כל מה שהוא נוגע נשבר מיד. אני מייעץ לו לעזוב את הכנסת ולפתוח משרד להרגעה
עמוס | 17-04-2018 0:06
הוא ביש מזל כבר 20 שנה. גם הזקנה קפצה עליו. חבל על בזבוז הכספים.
2
הגם אתה שי.
יחיאל צברי | 27-09-2018 1:21
העכברים בורחים מספינה טובעת. מפלגה לא רלוונטית שנאחזת בהסכהי אוסלו זל.