המחיר לקריאה 'נאצי' לבן גביר: 210 אלף שקלים. צפו

בית משפט השלום בירושלים פסק הבוקר כי עובד תחנת 'yellow' ישלם סכום של 200 אלף שקלים לפעיל הימין ומראשי מפלגת 'עוצמה יהודית', עו"ד איתמר בן גביר, לאחר שכינה אותו 'נאצי'

(צילום: יוטיוב/ הקול היהודי)

בית משפט השלום בירושלים פסק הבוקר (שני) כי עובד תחנת 'yellow' ישלם סכום של 200 אלף שקלים לפעיל הימין ומראשי מפלגת 'עוצמה יהודית', עו"ד איתמר בן גביר.

נזכיר, כי בחודש אוגוסט 2017 הגיע בן גביר לתחנת הדלק פז 'יריד הקטנה' בתל אביב, תדלק את רכבו וביקש לרכוש פחית שתייה, באותו מעמד זיהה אותו עובד החנות ז'אקי דאלק והחל לקרוא לעברו 'נאצי', דאלק אף הצדיע לבן גביר במועל יד, וטען בפני הנוכחים האחרים בחנות כי הוא מברך את הפירר.

(צילום: Yonatan Sindel/Flash90)

(צילום: Yonatan Sindel/Flash90)

בתגובה לתקרית, הגיש בן גביר תביעה נגד חברת פז, נגד מנהל התחנה ונגד דאלק, בטענה להוצאת לשון הרע, וחוק איסור הפליה באספקת שירותים ומוצרים. פז ומנהל התחנה הגישו כתב הגנה באמצעות משרד עורכי הדין אמודאי, ואילו העובד ביקש להתחמק וסירב לקבל את כתב התביעה. כמו כן התביעה נמסרה לו גם באמצעות הווטסאפ ומסרונים אך העובד המשיך להתחמק.

עו"ד בן גביר פנה אל בית המשפט, והבוקר פרסמה סגנית נשיא בית משפט השלום בירושלים, השופטת דורית פיינשטיין את פסק דינה בו היא מורה לדאלק לשלם סכום של 200 אלף ש"ח לבן גביר ועוד עשרת אלפים ש"ח הוצאות משפט.

התביעה נגד חברת פז ומנהל התחנה תימשך:

"ידע כל עובד בתחנת דלק או חנות נוחות כי הוא אמור לתת שירות ללקוחות מבלי לערב השקפות פוליטיות", מסר בן גביר לסרוגים. "כמה ימים לאחר יום השואה יש מסר חשוב בכך שמי שמכנה יהודי כנאצי ואף מצדיע במועל יד, ישלם מכיסו ויפנים שאסור לערוך זילות בשואה".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
4 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
התלהמות מותרת רק מצד אחד....
יהודי | 16-04-2018 12:01
בן גביר ומרעיו קוראים לשמאל בכינויים חריפים במידה דומה - מחבלים וכו, ומאיימים במכות וגם מכים. אבל זה מותר.
2
טוב מאוד.
יפה יוסף | 16-04-2018 22:30
3
ישר כוח
שי | 26-06-2018 12:08
הממון הזה יהיה הרבה לצדקה אני מאמין. בן גביר לא יהודי מזוייף הוא יפריש מעשרות בה.
4
אין עליו הבן גביר הזה
יעקוב | 04-10-2018 18:51
סוף סוף יש קצת סדר