ארדן תוקף: "איימן עודה משתף פעולה עם האויב"

השר גלעד ארדן תוקף הערב את ח"כ איימן עודה, וכינה אותו "אדם מתועב", לאחר שגינה את המתקפה בסוריה, ארדן הוסיף כי הוא משתף פעולה עם האויב. והבהיר לו: "אל תפנה אלי, כי לא תקבל תגובה"

ארדן תוקף: "איימן עודה משתף פעולה עם האויב"
  (צילום: Tomer Neuberg/Flash90)

השר לביטחון הפנים גלעד ארדן תוקף הערב (שבת) את יו"ר הרשימה המשותפת, ח"כ איימן עודה, שגינה את המתקפה בסוריה, ואמר, כי הוא משתף פעולה עם האויב, והבהיר לו: "אל תפנה אלי, כי לא תקבל תגובה".

בעמוד הפייסבוק שלו, כתב ארדן לעודה, "אני מבין שאתה עובר ימים לא קלים: חברך אסד מותקף. העולם המערבי כולו מתאחד נגד משטר הרשע של אסד, במטרה למנוע ממנו, להשמיד ילדים בנשק כימי",

אבל סייג, "אתה עומד לצדו- איזו נאמנות מרשימה. מעניין איך מרגישים אנשי השמאל שהצביעו למפלגה של הרשימה המשותפת ואנשי התקשורת ששיווקו אותך, מרגע כניסתך לפוליטיקה, כמנהיג מתון, ממש התקווה החדשה של הפיוס".

לדברי ארדן, עודה לא היה מעולם מתון. "היום גם אלו שבתמימותם תמכו בך מבינים זאת: בכנסת ישראל יושב אדם שמקבל משכורת ומשרד, אשר תומך בשליט האכזרי של סוריה, ובציר הרשע שמבקש להשמיד את ישראל. ומרגע זה כל חבר כנסת שמשתף איתך פעולה, כל ארגון שמתלקק ומזמין אותך לאיזה אירוע צריך להבין שאתה משתף פעולה עם האויב. לא פחות".

לבסוף הבהיר לו ארדן, "אל תפנה אלי כשאתה רואה אותי בכנסת, איימן עודה, כי לא תקבל תגובה. אתה אדם מתועב ואני עם מי שתומך בירי של נשק כימי על ילדים חפים מפשע- לא מוכן לדבר".

אם היתה לך טיפה של כבוד עצמי, היית מתפטר מהכנסת ועובר לשרת ולפעול למען חברייך במשטר הסורי הרצחני. ובשונה ממך, אני מקווה שהמתקפה מהלילה היא התחלה בלבד של מהלך שלא יפסק עד שהמסר יעבור: העולם מתנגד ויעצור את רצח העם בסוריה מלהמשיך. כלומר, העולם חוץ מחבר הכנסת, ההוא מישראל, מר איימן עודה."

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
3 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
בוקר טוב, מר ארדן.
שעון מעורר | 14-04-2018 22:48
להזכירך, איימן עודה שייך למחנה המתון לכאורה במפלגה הערבית המשותפת. להזכירך גם, שרוב מוחלט של ערביי ישראל (שמכנים עצמם פלשתינים בעלי תעודת זהות ישראלית) תומכים במפלגה הערבית המשותפת. איימן עודה לא משתף פעולה עם האוייב. הוא הוא האוייב!
2
העפ היושב בציון לא מבין את הממשלה. במדינה אחרת היו זורקים מזמן את הערבים ש''ט מהכנסת
עמוס | 14-04-2018 23:19
הערבים בכנסת צוחקים על הכסנת ועל היהודים. הם קיבלו מתנה ''חופש הדיבור'' והם משתמשים בזה פי 3323 פעם מהמותר. חברה יהודים צוחקים עליכם חחחחחחחחחחחחחחחחח
3
הוא לא משתף פעולה עם האויב
א''ב | 06-06-2018 12:03
הוא האויב בכבודו ובעצמו