מירי רגב מדברת על השבוע החגיגי שמצפה לה

"נמנעתי מלהגיד לכל אורך הדרך את דעתי על יו"ר הכנסת, אשאר ממלכתית ולא אגיד עד לאחרי הטקס", מסכמת הערב השרה רגב את הסערה סביב טקס הדלקת המשואות לקראת שבוע החגיגות מאחוריו היא עומדת

מירי רגב מדברת על השבוע החגיגי שמצפה לה
  (צילום: Yonatan Sindel/Flash90)

לקראת שבוע החגיגות ה-70 לישראל, מאחוריהן עומדת שרת התרבות והספורט, אומרת הערב (שבת)  מירי רגב, "נמנעתי מלהגיד לכל אורך הדרך את דעתי על יו"ר הכנסת. אשאר ממלכתית, אשמור על כבודה של מדינת ישראל. אני לא אומרת מה הוא אמר עלי, ולא אגיד עד לאחרי הטקס".

בראיון ל'חדשות', הגיבה רגב על הכותרות שיוצאות נגדה סביב המאבקים הפוליטיים בהם היא נלחמת מול ח"כ זנדברג סביב הגעתו של נשיא הונדורס לטקס המשואות או השתתפותו של אביב גפן בטקס יום זיכרון, ומבהירה:  "זה לא בושה להרוויח פוליטית ממאבקים, אני פוליטיקאית שנלחמת על הדברים שהיא מאמינה בהם".

על רבקה מיכאלי: אליטה שחשבה שהיא יודעת הכל

נגד רבקה מיכאלי שאמרה עליה, כי לשרה יש 'בעיה ביולוגית' וכי 'חסר לה תא' בגוף, תוקפת רגב: "זה מזכיר לי את האמירות כלפי ההורים שלנו שעלו מצפון אפריקה. אליטה שחשבה שהיא יודעת הכל. אני לא נפגעת מזה. זאת אמירה שמרמזת עליה יותר מאשר עלי".

רגב, שרואה את עצמה יורשת את ראש הממשלה, בנימין נתניהו, אמרה בראיון כי "אחרי עידן נתניהו אני חושבת שהגיע הזמן לראשת ממשלה אישה. לאחר 70 שנה, המדינה בשלה לקבל מועמדת אשה".

כאשר נשאלה השרה מדוע לא הכריזה כי בכוונתה להתמודד על ראשות הליכוד, כמו גדעון סער או ישראל כץ למשל, השיבה: "השוני ביני לביניהם זה שהם הכריזו שהם רואים עצמם מועמדים, אני לא מכריזה על זה כי יש לנו ראש ממשלה מצוין".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
4 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
ראש ממשלה אשה כן. אבל רגב לא.
Mt | 15-04-2018 2:46
המדינה שלנו מוכנה לראש ממשלה אישה. וגם היתה כזו. אבל לא לקקנית. תחמנית ומסיתה כמו רגב.
2
מירי רגב - התקווה להיות ראשת ממשלה אירי נתניהו.
שושנה פרי | 15-04-2018 12:06
לא יקום ולא יהיה. חבל לחיות על תקוות שווא.
3
מירי רגב
עליזה גאן | 17-04-2018 18:12
מסתבר שזה לא רק השתן שעלה לה לראש
4
ראשת ממשלה
R | 17-04-2018 21:42
את יכולה רק לחלום …חלומות באספמיה. …חחחחחחח