גבאי: "רגב מביכה אותי; מייצרת שנאה ופלגנות"

יו"ר המחנה הציוני הצטרף לוויכוח סביב נאום רה"מ בטקס המשואות, ותקף את השרה רגב: "היא מביכה אותי אני לא מכיר מדינה שיש לה שרה כמפיקת אירועים, וגם בתפקיד הזה היא משתמשת בשביל להפיץ שנאה"

גבאי: "רגב מביכה אותי; מייצרת שנאה ופלגנות"
  גבאי(צילום: Yonatan Sindel/Flash90)

גם באופוזיציה הצטרפו הבוקר (שני) למלחמה סביב נאומו של ראש הממשלה בטקס הדלקת המשואות, כאשר יו"ר המחנה הציוני אבי גבאי השתלח בשרה רגב ואמר, "היא מביכה אותי אני לא מכיר מדינה שיש לה שרה כמפיקת אירועים, וגם בתפקיד הזה היא משתמשת בשביל להפיץ שנאה".

בריאיון לכאן רשת ב' הוסיף גבאי, "כמה כישרון רע צריך בשביל לקחת את האירוע הכי סמלי ולהפוך אותו לאירוע מפלג, מה רע בזה שנשמר מסורת של טקסים שכולנו מכירים מהילדות, חייבים כל דבר לשנות בשביל לייצר שנאה ופלגנות, לראש הממשלה אין מספיק הזדמנויות לנאום?"

"אנחנו עם שמחבב מסורת, מה רע שנשמר מסורת של טקסים? צריך כל דבר לשנות בשביל כותרת? במקום לעסוק בתרבות היא מפיצה שנאה בעם ישראל", אמר גבאי לכיוונה של רגב.

אתמול, תקפה רגב מכיוון חדש, כאשר במהלך מסיבת עיתונאים לחשיפת קמפיין אירועי ה- 70 למדינת ישראל, הגיבה ליו"ר הכנסת, ואמרה: "זה טקס של הממשלה ומעולם לא היה של הכנסת".

"ממשלת ישראל מנהלת את טקס המשואות, באמצעות ועדת הטקסים שאני עומדת בראשותה בשלוש השנים האחרונות ורק אני אחראית על ההצלחה וגם חס וחלילה על הכישלון".

"הכנסת לא שותפה לטקס המשואות", הבהירה מבחינתה רגב

לדבריה, "הממשלה החליטה לכבד את יו"ר הכנסת ולתת לו לנאום, אבל זה לא הופך את הכנסת לשלו. פעם ב- 70 שנה יופיעו בנוסף גם נשיא המדינה וגם רה". למי זה מפריע? במה זה פוגע בממלכתיות"?

רגב המשיכה בתמיהתה: "יש משהו יותר מאחד כשעל במה אחת עומדים שלושתם? במה זכיתי לקבל כאלה הסתות וביקורות? מדוע מסיתים נגד רה"מ שהוא לא ממלכתי?  מה המניע של יו"ר הכנסת להסיט נגד ההחלטה שלי?"

לדברי רגב, האבטחה סודרה וערוכה לארח את נשיא המדינה ואת ראש הממשלה.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
3 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
גבאי אל תדאג לעם ולליכוד תידאג שמיפלגתיך לא תתפרק
יהודה | 02-04-2018 11:15
ותשארו ללא בלום.
2
אבי'לה שלנו, חזור נא למכור אבטיחים בירוחם. הבסטה שלך עדיין במחסן של חזקי אמסלם
יפתח | 02-04-2018 11:41
תרוויח לאללה!
3
צריך לברר איך היגיע הטיפוס הזה להיות תת אלוף בצבא
אלי | 02-04-2018 14:03
צריך לברר איך היגיע הטיפוס הזה להיות תת אלוף בצבא אחרת זה מטיל צל כבד על מערכת המינויים הצבאית