ח"כים מהליכוד: "לשחרר את אלאור אזריה לאלתר"

שלושה חברי כנסת יוצאים בקריאה לשחרר לאלתר את אלאור אזריה בכדי שיוכל לחגוג עם משפחתו את חג הפסח שיחול בסוף השבוע הבא: "מילא נכשלתם במידת הדין, עכשיו גם במידת הרחמים?"

ח"כים מהליכוד: "לשחרר את אלאור אזריה לאלתר"
  (צילום: פלאש90)

שלושה חברי כנסת מהליכוד יוצאים הבוקר (שלישי) בקריאה לשחרר לאלתר את אלאור אזריה בכדי שיוכל לחגוג עם משפחתו את חג הפסח שיחול בסוף השבוע הבא. נזכיר, כי אתמול החליט בית המשפט לקצר את עונשו של אזריה בשליש והוא ישתחרר מהכלא בעוד כחודש וחצי.

השלושה הם שרת התרבות מירי רגב וחברי הכנסת נאווה בוקר ואורן חזן המושעה.

"אני מברכת את אלאור אזריה ואת הוריו אושרה וצ'רלי על החלטת הוועדה לקצר שליש מעונש המאסר", אמרה רגב. "כפי שאמרתי בתחילת הדרך, אלאור לא צריך לשבת בכלא ולו יום נוסף אחד, אך לצערי רשויות החוק סברו אחרת. עם זאת, נכון יהיה אם אלאור ישוחרר מהכלא לפני חג הפסח ויהיה אדם חופשי עוד לפני חג החירות".

ח"כ בוקר אמרה דברים ברוח דומה: "את אלאור צריך לשחרר היום. החלטת הוועדה לקצר את עונשו רק בשליש היא שגויה ומהווה עוול נוסף לאלאור ולבני משפחתו".

חבר הכנסת אורן חזן שהיה פעיל במהלך כל משפטו של אזריה אמר: "בזמן שצה"ל מאפשר למשתמטים להגיע ארצה לפסח מבלי לקבל צווי מעצר, למי בדיוק היה מפריע אם הייתם משחררים את אלאור לקראת החג? מילא נכשלתם במידת הדין, אז להיכשל גם במידת הרחמים? בושה שדווקא בזמן פיגועים רצחניים ממשיכים להתרפס בפני הטרור, ולוחם שחיסל מחבל צריך להמשיך לשבת בכלא".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
4 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
אזריה
דקלון | 20-03-2018 9:40
א קיבל מעט מדי היה צריך לפחות שנתיים . ב היו לו תנאים של קיטנה בכלא . ג . כבר קיצרו לו עונש [ יותר מידי ]
2
השלישייה המנצחת
ירושלמי | 20-03-2018 10:41
רגב, חזן ובוקר זוהי השלישייה שמנצחת על החלשת הצבא וסיכון הלוחמים מעצם התעסקות היתר בפרשת אזריה. תנו לצהל לנצח, הפסיקו להתערב. תנו לאזריה קצת שקט, עד עכשיו רק נזק גרמתם לו.
3
אלאור אתה הגיבור שלנו ! מה שהיה כאן זה משפט דרייפוס !
יערה | 20-03-2018 12:15
בעזרת ה' תזכה כבר בפסח להיות בבית
4
למגיב דקלון: א - מעט מדי או הרבה מדי - הוא קיבל עונש לא הוגן
אוראור | 20-03-2018 19:38
ולא היו צריכים להעניש אותו בכלל , ב - הגיע לו שקיצרו את עונשו - כי העונש הזה בכלל לא היה במקום וג - למחבלים אולי יש תנאים של קייטנה בכלא שלנו - ולא לחיילים שלנו - למרבה הצער , כמובן - טוב? אז חלאס.