אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

האלמנה על לכידת המחבל: "האמת? לא מרגישה כלום"

מרים בן גל, אלמנתו של הרב איתמר בן גל הי"ד שנרצח בחודש שעבר בפיגוע דקירה בצומת אריאל, התייחסה ללכידתו של המחבל שרצח את בעלה: "זה לא יחזיר לי אותו הביתה"

מרים בן גל, אלמנתו של הרב איתמר בן גל הי"ד שנרצח בחודש שעבר בפיגוע דקירה בצומת אריאל, התייחסה לפני זמן קצר (ראשון) ללכידתו של המחבל שרצח את בעלה ואמרה שהנחמה היחידה שהיא תוכל לקבל היא בנייה ביישוב.

"האמת היא שאני לא מרגישה כלום. זה לא יחזיר לי אותו הביתה. ולא ימנע ממחבל אחר לקום ולרצוח שוב ולהרוס משפחה אחרת", אמרה בן גל.

לדבריה: "הנחמה היחידה שלנו הדבר היחיד שימנע עוד רצח כזה הוא בנייה. הקמת עיר כתשובה לרצח. אני לא מבינה למה ראש הממשלה מחכה. אני מבקשת ממנו הבוקר. מתחננת. תודיע הבוקר על אישור בניית 800 יחידות הדיור בהר ברכה ובכך הפוך אותה לעיר. זו הנחמה שלנו ושל כל עם ישראל זו תהיה התשובה האמיתית לרצח של איתמר".

הבוקר (ראשון) הותר לפרסום כי בתום פעילות מודיעינית ומבצעית מאומצת של שירות הביטחון הכללי, צה״ל ומשטרת ישראל, אותר ונעצר בשכם המחבל עבדל ח'כים עאצי אשר ביצע את הדקירה סמוך לצומת אריאל שאירע בתאריך 5 בפברואר 2018, בו נרצח הרב איתמר בן-גל הי"ד.

משב"כ נמסר כי המעצר הלילה שבוצע ע"י שב"כ, הימ״מ וצה"ל הוא שיאו של מאמץ מתמשך מאז הפיגוע במהלכו נעצרו ונחקרו מספר חשודים אשר סייעו או היו מודעים למקום הימצאו של המפגע. המפגע יחד עם נוספים ששהו עימו הועברו להמשך חקירת שב״כ.

שר הביטחון, אביגדור ליברמן, הביע שביעות רצון ממעצר המחבל ואמר כי "המעגל נסגר. יידע כל מחבל רוצח, שנשים עליו את היד ונבוא איתו חשבון. אני מברך את כוחות הביטחון על פעולה מודיעינית מוצלחת".

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו