עמית סגל: מטרת ההקלטות – חיסול מכינת עלי

כתב חדשות 2 עמית סגל צייץ בטוויטר: "המרדף האובססיבי אחר כל בדל התבטאות בעלי, נועד לחסל את בסיס האם של השירות הקרבי בצה״ל ממניעים של שנאה ופחד מהציונות הדתית."

עמית סגל: מטרת ההקלטות - חיסול מכינת עלי
  (צילום: נתי שוחט/פלאש90)

כתב חדשות 2 עמית סגל יוצא הערב (ד') להתקפה נגד סדרת הכתבות הכמעט יומיומיות בהן מובאים דבריהם של רבני המכינה בעלי.

"ההתבטאות האחרונה של הרב אלי סדן שכנעה אותי סופית: המרדף האובססיבי אחר כל בדל התבטאות בעלי, לעתים תוך הוצאה מהקשר, לא נועד לקדם את השויון המגדרי אלא לחסל את בסיס האם של השירות הקרבי בצה״ל ממניעים של שנאה ופחד מהציונות הדתית." צייץ סגל בטוויטר.

ולאחר מכן הוסיף: "כתבתי בעבר דברים חריפים על דברי הרב וינשטיין, ולפעמים קורה שכתב עולה על התבטאות מקוממת ומשדר בצדק. זה לא המקרה כאן. יושבים אנשים, מן הסתם בכסף, על מאות שיעורים במוסד חינוכי חשוב אך לא כזה שמצדיק תשומת לב כה אובססיבית, ומוציאים דברים מהקשרם. מטרתם היא חיסול מכינת עלי."

מי שהגיבה לו הייתה חברת הכנסת רחל עזריה מסיעת כולנו שצייצה: "כשהנערים הולכים ללמוד בעלי הם מתכוונים ללמוד תורה ולהתכונן לשרות קרבי. למה למה למה הם צריכים לשמוע דברים כאלה שלעיתים זאת בפועל ביקורת על אמא שלהם או אחותם הגדולה, או האישה שהם עתידים להתחתן איתה."

סגל השיב: "הנערים שהלכו ללמוד מעלי בזמן ההרצאה כבר השתחררו מהצבא מאז. זה לא נשיא ארצות הברית, האובססיה כאן איננה של עלי לנשים אלא של ארגון רדיקלי לעלי"

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
6 תגובות - 6 דיונים מיין לפי
1
התגייסנו לקרבי גם לפני עלי וגם נשארנו דתיים.
מיל | 15-03-2018 6:54
המשבר יגיע בשלב שהם יפגשו נשים משכילות רוחניות עצמאיות. אז ישאלו למה יש ככ הרבה רווקים. כי מי תסכים להתחתן עם מי שחושב שאישה עצמאית זאת מוטציה.
2
מזכיר את המלחמה האובססיבית בקרן החדשה
מותר לכולם | 15-03-2018 7:24
למה לא? כמו שנלחמים בקרן החדשה כך מותר ללחום במכללה בעלי.
3
זכור אל תשכח
קשיח | 15-03-2018 7:48
מי שממלא פיו לנוכח רדיפות תומכי הרב כהנא היד, מי שמגנה את משנתו ברבים, מי שהחניף לנשיא שמעון פרס, מי שהפך הממלכתיות לדת בימי ההתנתקות, עליו הכתוב אומר :נותן לרשע רע כרשעתו.
4
ברור שזאת רדיפה
שיר | 15-03-2018 9:25
שקוף
5
למה למה למה יש חכי"ת חסרת בינה...
בנצי | 15-03-2018 9:59
6
המשבר בציונות הדתית מתקרב ובא
ישעיהו | 15-03-2018 14:44
הנשים לא יסכימו לסכור את פיהן ולאפשר לרבנים לקבוע מהם החיים אליהם הן צריכות לשאוף. הנשים הדתיות רוצות להיות שותפות אמיתיות, מלאות ושוות בצבא, בעבודה, בהנהגה, בבית הכנסת ובתא המשפחתי. אם הרבנים לא יפנימו וישנו את דעתם במהרה הם יהפכו להיות לא רלבנטיים.