בגלל הויזה: המופע של עומר אדם בארה"ב- בסכנת ביטול

כל הכרטיסים נמכרו מראש, אך סבב ההופעות של הזמר המצליח עומר אדם בארה"ב- בסכנת ביטול. על פי הדיווח של YNET כל הנגנים ואנשי ההפקה של הזמר עדיין לא קיבלו ויזה- בעוד שסבב המופעים אמור להתחיל עוד פחות משבוע

בגלל הויזה: המופע של עומר אדם בארה"ב- בסכנת ביטול
  ( צילום: Jorge Novominsky/Flash 90)

לאחר שלפני כחודש הזמר עמיר בניון, כמעט נאלץ לוותר על הופעתו באו"ם בגלל שלא קיבל ויזה. הפעם עומר אדם עומד בפני סכנת ביטול סבב הופעות שלם בארה"ב, אליו כבר כל הכרטיסים נמכרו. היום (ג') דיווח אתר ynet כי כל הנגנים ואנשי ההפקה בצוותו של הזמר המצליח בישראל, לא קיבלו אשרת כניסה לארה"ב- בעוד שהסבב המופעים אמור להתחיל בעוד חמישה ימים בניו יורק.

מאז שנודע על הבעיה באשרות הכניסה, אנשיו של אדם עושים בשבועות האחרונים מאמצים רבים כדי לפתור את העניין וגורם המעורב בפרטים אף חשף כי אנשיו של הזמר המצליח פנו בעניין לשגריר ארצות הברית בישראל, דייוויד פרידמן במטרה למנוע את ההפסד הכספי הענק שיכול להיגרם מביטול סבב המופעים בארה"ב. נכון לשלב זה כל הנגנים ואנשי צוות ההפקה של אדם עדין לא קיבלו ויזה שתאפשר להם להיכנס לארצות הברית, ומנהליו של הזמר עושים לילות כימים כדי להגיע להסדר עם שגרירות ארצות הברית בישראל.

עופר מנחם, מנהל יחסי הציבור של עומר אדם, מסר בתגובה: "הנושא נמצא בטיפול של הרשויות, ובטיפול מפיק המופע משה נוי שהזמין את המופע וחי בארה"ב, ואחראי על כל נושא האישורים והויזות לנגנים ולצוות. אנו סמוכים ובטוחים כי שגריר ארה"ב בישראל מר פרידמן יעשה כמיטב יכולתו כדי לא לאכזב את הקהילה היהודית בארה"ב שמחכה בקוצר רוח למופע ולסייע למפיק המופע משה נוי לקבל את האישורים הללו".

שגרירות ארה"ב בישראל מסרו  בתגובה: "איננו מגיבים למקרי ויזה ספציפיים".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
אוי אוי אוי, יהודי ארה"ב לא ישמעו את המילים הנהדרות הללו...
שי | 13-03-2018 13:07
מצאתי את עצמי לבד משתעמם לי // פתאום הטלפון התחיל לצלצל // ועל הקו חבר רווק שמתחתן לו // מזכיר בסוף שבוע אל תתבלבל. הוא ממש רחל המשוררת, האדם הזה, לא?
2
את מי מעניין עומר אדם? לא מוצלח בכלל .
נאוה | 13-03-2018 21:40
לא נורא ישאר בארץ .