למען שינוי: כשהח"כיות צעדו לראשונה על המסלול

הופכות את היוצרות: השרה גילה גמליאל, ח"כ מירב בן ארי, ג'וזי כץ ועוד שלל נשים חזקות צעדו אמש על המסלול במסגרת שבוע האופנה 2018 כשהן לובשות בגדים שעיצבו נשים משוקמות זנות

למען שינוי: כשהח"כיות צעדו לראשונה על המסלול
  (צילום: מתוך אינסטגרם fashionweektelaviv@)

השרה לשיווין חברתי גילה גמליאל פתחה את התצוגה "הופכות את היוצרות"בשיתוף מותג תכשיטי היוקרה הבינלאומי Yvel, שהתקיימה אמש במסגרת שבוע האופנה 2018. אחריה עלו על המסלול בתצוגה הייחודית: ח"כ מירב בן ארי,  נורית גפן, חנה לאסלו, ג'וזי כץ, לימור גולדשטיין, לאה שנירר ועוד. כשהן לבושות בבגדים שעוצבו בידי מעצבות משוקמות זנות, החברות בעמותת "הופכות את היוצרות" המסייעת לנשים לצאת ממעגל הזנות דרך הכשרה מקצועית ושילובן בענף האופנה.

מי שחתמה את התצוגה המרגשת היתה רו"ח אוה מדז'יבוז', ראש הרשות לקידום מעמד האישה שבמשרד לשוויון חברתי. ח"כ מירב בן ארי (כולנו) שעלתה אמש לראשונה בחייה על המסלול סיפרה:  "הסיבה שבחרתי להשתתף בתצוגה היא בעיקר על מנת לסייע לעמותה וכמובן להעביר את המסר החשוב שלהן. 'הופכות' עושות עבודה מדהימה לאורך כל השנה וזה כבוד גדול עבורי שהן בחרו בי להציג את אחת מהשמלות היפות שהן עיצבו בעצמן״.

לראשונה על המסלול (צילום: קרן שאוס)

שבוע האופנה נערך זו השנה השישית בהובלתו של היוזם והמפיק מוטי רייף, כשהשנה האירוע הוכתר בסימן "אידיאל היופי המשתנה". ח״כ בן ארי התייחסה לבחירה ואמרה, "אנו עדים למגמת שינוי סביב אידיאל היופי הנשי בתעשיית האופנה שבמשך שנים הנציח פרמטרים של רזון, גובה, גיל ונתונים פיזיולוגים נוספים. עדיין יש עוד דרך לעבור, אך אין ספק שאנחנו בכיוון הנכון ובחירת הנושא בשבוע האופנה הישראלי מחזקת ומוכיחה זאת".

השרה גילה גמליאל לובשת שמלה בעיצובה של ליה (צילום אבי ולדמן)

חן אמסלם לובשת שמלה של שלי (צילום: אבי ולדמן)

לאה שנירר לובשת בגד בעיצוב סופיה (צילום: אבי ולדמן)

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
תגובה אחת מיין לפי
1
אבל למה?
השם ישמור | 12-03-2018 14:51
סרוגים? המטרה הנעלה לא מקדשת את העלאת התמונות הלא צנועות לציבור הרחב.